ВЪПРОСИ към хомеопати - САМО ТУК!

  • 175 906
  • 1 335
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 По повод написаното от ziana:
Цитат
...ами нека тогава да е "въпроси към хомеопати", а пък човекът, който основно ще отговаря предполагам ще си ти.

 пускам тази тема само за въпроси относно Хомеопатията, в която тема могат да отговарят на въпросите всички.  Hug

 Нека преимуществено ТУК да се задават въпросите, за да не се разводняват другите теми.  Peace

# 1
  • Мнения: 51
Искам да попитам може ли едновременно да се пие Респивакс и хомеопатични.Благодаря предварително.

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Искам да попитам може ли едновременно да се пие Респивакс и хомеопатични.Благодаря предварително.

 Всеки е свободен да си пие каквото си иска...

 Ако въпроса би бил, дали е полезно - Не! никой истински хомеопат не би препоръчал такъв "коктейл".

 Друг отговор е: едно хомеопатично лекарство - да, Респивакс - не!

# 3
  • Мнения: 51
Благодаря ви за бързия отговор.А какво бихте предписали на 3 годишно дете на което започва да му се променя гласа и да подкашля от време на време.

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Благодаря ви за бързия отговор.А какво бихте предписали на 3 годишно дете на което започва да му се променя гласа и да подкашля от време на време.

 Да посети класически хомеопат.  Laughing , а на майката първо да надникне за малко тук  Wink:

                    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

# 5
  • Мнения: 50
Здравейте, следобяд пуснах отделна тема, съжалявам, че не видях за съществуването на тази.


Преди три седмици водих дъщеря си на хомеопат в София, но като че ли не съм улучила....... Съжалявам, че не съм проучила подробно тук за мнения и препоръки. Изписаха й схема за зимния сезон, която се състои от три лекарства  , което доколкото разбирам е крайно неправилно. Преди тази схема да влезе в сила я лекуваха с три други лекарства, защото имаше хрема и кашлица. Предполагам, че е по-добре да спра да й давам лекарствата?! Моля за вашето мнение.

Предварително благодаря!

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте, следобяд пуснах отделна тема, съжалявам, че не видях за съществуването на тази.


Преди три седмици водих дъщеря си на хомеопат в София, но като че ли не съм улучила....... Съжалявам, че не съм проучила подробно тук за мнения и препоръки. Изписаха й схема за зимния сезон, която се състои от три лекарства  , което доколкото разбирам е крайно неправилно. Преди тази схема да влезе в сила я лекуваха с три други лекарства, защото имаше хрема и кашлица. Предполагам, че е по-добре да спра да й давам лекарствата?! Моля за вашето мнение.

Предварително благодаря!

 Разбира се че подкрепям решението ти да спреш този троен "коктейл" и експериментите върху детето ти.  Peace

# 7
  • Мнения: 314
лекува ли хомеопатията асансьорни тестиси?благодаря  предварително.

# 8
  • Мнения: 157
Информация за Каустикум.Предварително благодаря!

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
лекува ли хомеопатията асансьорни тестиси?благодаря  предварително.

 По принцип, проблема е хирургичен, все пак в случай че тестисите залепват, задържат се към скротума, може да се опита и хомеопатия.

# 10
  • Мнения: 126
Здравейте  Simple Smile

нашият бебок вече 7 месеца е много неспокоен нощем. Буди се през 4ас, върти се, проплаква...Периода с коликите отмина, така 4е най-вероятно или го мъчат зъби /вече има 2/ или има някакви стомашни проблеми?

Дали някое хомеопатично лекарство би било ефикасно за осигуряване на по - спокоен сън. Знам че ако не подейства поне няма да навреди.

Вие какво бихте препоръчали?

Мерси в аванс

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
черно лале
Цитат
Информация за Каустикум.Предварително благодаря!

 Какво по-точно, в хомеопатичната програма има изведени 8506 симптома, ако искате синтезирано описание на Causticum, ще Ви трябва хомеопатична Материя Медика.
Питайте нещо по-конкретно за Causticum.

migracia
Цитат
Вие какво бихте препоръчали?
Мерси в аванс

 Има решение на проблема - потърсете добър класически хомеопат.  Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 538
Мога ли да давам на дъщеря си по една доза осцилококцинум седмично профилактично.Тя започна скоро ясли и боледува по често

# 13
  • Мнения: 126
Мерси Simple Smile Още един въпрос имам: хомеопатията лекува ли кожни болести: витилиго и пигментни петна?

Мерси

# 14
могат ли с хомеопатия да е лекуват кондиломи?

Общи условия

Активация на акаунт