Отговори
  • Мнения: 197
Скъпи дами, /и може би господа/ става въпрос за търпението ни към нашите половинки! Не се съмнявам, че всеки има какво да каже по въпроса, както и във разнообразието от отговори! Очаквам с нетърпение! Joy /за повече информация, темата се роди от самосебе си на 2-ра страница във една по стара такава - "Глези ли се, или какво?"/

# 1
  • Мнения: 197
Бих добавила-...ДАЛИ Е ПОЛЕЗНА ЗА НАС И ЗА ТЯХ  Grinning

# 2
  • Мнения: 18
привет! моята зависи от ситуацията но в общи линии не е висока. Какво да направя, малко съм си егоист.
Струва ми се, че да си много търпелив значи да си премълцаваш доста неща и да си ги прупаш в себе си, а това определено не е полезно за нас
 Naughty

# 3
  • Мнения: 18
а относно тях - колкото повече търпение толкова по добре Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 397
Търпението ми е мноого голямо ,стига да не е свързано с насилие-това не бих търпяла. Naughty

# 5
  • Мнения: 197
Да, ама напоследък все по-често чувам "както си го научиш"...  newsm78 Laughing

# 6
  • Мнения: 18
аз това от години го слушам и май има нещо вярно. Смятам че всеки човек се променя стига да избереш правилния подход
А и понякога си мисля че и на господата не им е лесно с нас
ще ми е много интересно мнението на някои мъж

# 7
  • Мнения: 197
ще ми е много интересно мнението на някои мъж
Laughing И на мен! Като не им се разговаря с нас на подобни темички, може пък анонимно във форума да се включат и да ни "светнат" по въпроса! Joy

# 8
  • Мнения: 18
аз преди 5 мин пуснах тема в татковци - 10-те неща които ви дразнят в нас, като ме провокира еквивалента и тук. Много, ама много искам да им чуя мнението по тези две теми, обаче няма засега коментар  Weary

# 9
  • Мнения: 3 929
Моето търпение е почти безкрайно. Не бих търпяла физическо насилие и ясно и категорично съм го заявила. Честно казано, примирила съм се с толкова много неща, че чак съм се обезличила. Не смятам, че това е полезно за нас - нито за мен, нито за него, но вече стигнах почти до крайност в търпението ми. А търпението ми на моменти започна да граничи с безразличие.

# 10
  • Мнения: 197
Ина/78/, коментар ще има и аз с интерес ще го следя. Мъжете не влизат толкова често във форума, даже половинките им май са по-редовни и във техния собствен Wink

# 11
  • Мнения: 18
е жените далеч не сме съвършени а пък туко виж научим и нещо ново
то и те си имат граници на търпение

# 12
  • Мнения: 197
Моето търпение е почти безкрайно. Не бих търпяла физическо насилие и ясно и категорично съм го заявила. Честно казано, примирила съм се с толкова много неща, че чак съм се обезличила. Не смятам, че това е полезно за нас - нито за мен, нито за него, но вече стигнах почти до крайност в търпението ми. А търпението ми на моменти започна да граничи с безразличие.
smile3518 Според мен стигне ли се до безразличие, значи няма семейство, а по скоро съжителство. То и съквартирант да ти е пак, или ще те кефи , или ще те дразни! Но безразличие... лошо! Значи все пак прекаленото търпение не е полезно за брака. Май както във всичко друго, разковничето си остава златната среда! Ама как да я откриеш?!

# 13
  • Мнения: 197
е жените далеч не сме съвършени а пък туко виж научим и нещо ново
то и те си имат граници на търпение
Точно за това ще ми е интересно, ако по темата се включат и мъже! newsm10

# 14
  • Мнения: 18
знаете ли като се замисля, все се оплакваме че ни дразнят и че много търпим, обаче това за безразличието май е доста по кадно
то по-добре едно скарване и после да се сдобрим, както си е редно  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт