Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 339
  • 440
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Момичета(и момчета Simple Smile ) предлагам в тази тема да споделяме как се чувстваме,всеки ден!Независимо от това,дали сме щастливи и тъжни тук ще можем да споделим как се чувстваме в дадения момент(ден)! Simple Smile Дано тук да има повече щастие..отколкото тъга!  Hug


П.С. ако вече има такава тема(но не видях) нека модераторите я изтрият!   bouquet

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:18 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 194
Аз днес бях тъжна ,защото ме притесниха с 1 глупост,все едно нямам достатъчно на главата!Пак се сетих за минали неща,почувствах се безсилна ,но...вече малко се постегнах! Simple Smile  Hug

# 2
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Щастлива не съм,но спокойна.Вали дъжд,преди обичах да вали (после ми беше тъжно),а сега отново обичам.....

# 3
  • Мнения: 194
Много се радвам Славе...знам преди как се чувстваше като вали..тогава беше мн тъжна...сега си спокойна дано скоро бъдеш и щастлива!!!   Hug  Hug  Hug

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Днес съм щастлива, защото от отдела за закрила на детето ми казаха, че са излезли със становище до съда аз да получа родителските права над малкия ми син. Дано съдийката отсъди същото.  Praynig

# 5
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Браво,Джема.
Петенце,аз найстина обичам да вали,а сега когато вали за първи път от доста време насам мога да си представям отново хубави неща!!!!
Знам,че скоро и ти ще го почувстваш.!!! Hug

# 6
  • Мнения: 194
дано Славе Simple Smile и аз на това се надявам! Simple Smile Джема,мн се радвам за теб и стискам палци  Praynig  Hug


оххххх,уж се бях успокойла,ама-НЕ!сега тва си мисля,иде ми да гръмна някого издивяла съм нещо и се опитвам да се кротя,но..не става!сега дано..поне цигарата помогне Simple Smile

# 7
Днес мисля че съм един от най щастливите хора на света, защото ме назначиха на работата на мечтите ми.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
AL Jankoni, честито  Peace

Идея нямам дали съм щастлива... обаче не съм нещастна де.

# 9
  • Мнения: 357
Аз пък от няколко дни съм малко тъжна, в друга тема вече писах за това, нооо тази вечер ме зарадваха, от около месец си търся кола и днес баща ми и брат ми най-после ми избраха кола, купиха я и като ми я докараха да я видя аз много си я харесах! Малка е, Поло, червена, много ярка, чистичка и запазена, с климатик, икономична е, много е сладка, точно като за мен, има само един недостатък - с 2 врати е, но ще свикна някак!
Е, няма как да не съм доволна, все пак това е първата кола, която сама си купувам, старата беше на баща ми, но сега тази си е лично моя! Остава и апартамент да си купя сега и съм ок Mr. Green

# 10
  • Мнения: 194
Супер сте хора!!!Много се радвам,че точно днес когато пуснах темата сте щастливи!!!!И сте получили неща за който отдавна сте мечтали!!!  HugДано все такива неща да се четат тук! Simple Smile

П.С. а сега чакам и един щастлив татко да се похвали...за днешния ден;)(той си знае кой е )

# 11
  • София
  • Мнения: 1 748
ми, щастлива съм.. няма как да не съм: Дивчо ми е здрав и от вчера многократно повтаря, че се упражнявал да е добър (след като счупи една лампа на хиляди парчета), днес си е решил всичките задачи и ме посрещна  снарисуван комикс на Том и Джери, двмата ми мъже (малкия и големия) сумкат в сладък сън до мен, най-близките ми са здрави и добре, аз си бъбря във форума след поредния изморителен ден на работа, която много си обичам. И как да не ми е щастливо... (чук на дърво, де  55 )

# 12
  • Мнения: 2 274
Последните няколко дни, след една вечер съм щастлива...прекарах си страхотно в чудесна компания, открих мартинито...колко малко му трябва  на човек (еле пък на жена!) Laughing

# 13
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хей,Миленита как ме разсмя с тази лампа Laughing и с упражненията на Дивчо. LaughingМоят пък син тренира как да бъде по-голям инат Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 1 748
Славе, моят пък няма нужда да тренира - има си го по ген. С проклети мама и тати, сещай се що чудо е. Та, винаги може и по-зле  Mr. Green Ама, най-трудно се борим с гена. То, там битката обикновено е обречена (сори за офф-а, де)

Общи условия

Активация на акаунт