Нутрилон Комфорт бил спрян от производство?

  • 3 551
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Чули ли сте това? Току що  го разбрах от една аптекарка. Имам още какво да пиша за Нутрилона, но сега ме интересува дали това е вярно.

# 1
  • Мнения: 2 401
Не видях такава информация в нета и на сайта им.  Подозирам нещо гнило обаче... От няколко седмици изключително трудно го намирам.  Цените са фрапиращо различни - от 9 до 14 лв. В последно време педитата масово го предписват.. какво става?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
не съм имала проблеми с намирането му, купувам го на 10.58 лв.

# 3
  • Мнения: 128
И аз се чудя какво става....
Нутрилона изчезва и на негово място се появи Аптамил-Комфорт произведен от Нутриция-Холандия с абсолютно същото съдържание като Нутрилон-Комфорта...само дето новата цена е 15 лв.

# 4
  • Мнения: 1 672
в МЕТРО  го има

# 5
  • Мнения: 221
Аз винаги си го намирам без проблем PeaceДа не е имала предвид, че от няколко месеца е ОМНЕО newsm78 Че и на мен една продавачка усилено ми разясняваше, че вече няма такова мляко, а то беше пред очите и на щанда Shocked

# 6
  • Мнения: 61
Доколкото знам Милупа и Нутрициа са под една фирмена шапка. Така че е твърде възможно Аптамила да е произведен от Нутрициа. Laughing

# 7
  • Мнения: 3 312
И аз се чудя какво става....
Нутрилона изчезва и на негово място се появи Аптамил-Комфорт произведен от Нутриция-Холандия с абсолютно същото съдържание като Нутрилон-Комфорта...само дето новата цена е 15 лв.
   И на мен в4ера ми го предложиха  newsm78

# 8
  • Мнения: 639
И аз се чудя какво става....
Нутрилона изчезва и на негово място се появи Аптамил-Комфорт произведен от Нутриция-Холандия с абсолютно същото съдържание като Нутрилон-Комфорта...само дето новата цена е 15 лв.
   И на мен в4ера ми го предложиха  newsm78
Вярно е,спират го от производство или по-точно става Аптамил-комфорт за15лв. SadТова по магазините са остатъчни количества.

# 9
  • Мнения: 2 401
И аз се чудя какво става....
Нутрилона изчезва и на негово място се появи Аптамил-Комфорт произведен от Нутриция-Холандия с абсолютно същото съдържание като Нутрилон-Комфорта...само дето новата цена е 15 лв.
   И на мен в4ера ми го предложиха  newsm78
Вярно е,спират го от производство или по-точно става Аптамил-комфорт за15лв. SadТова по магазините са остатъчни количества.

А поради каква причина, знаеш ли?

# 10
  • Мнения: 639
А поради каква причина, знаеш ли?
Това го знам от техен дистрибутор.Причина не мога да кажа.Така са решили.
Също така Нестожена вече в нови опаковки и за две възрасти ,с много по-висока цена и дооста намален грамаж.От 450г вече е350г.

# 11
  • Мнения: 1 174
Днес купих Нутрилон(не комфорт),пак беше с нова цена,всяка седмица му вдигат цената Close

# 12
  • Мнения: 2 401
Ха ха ха  Sick това била идеята наистина, и на мен ми потвърдиха.  "Съвестните"  джипита препоръчват яко, да бъдат изчерпани наличностите и после хоп - на Аптамил за 15 лв... 

# 13
  • София
  • Мнения: 1 457
Забелязах, че няколко вида АМ липсват в доста магазини (вкл.и вериги). Следващите партиди ще бъдат с нови, по-високи цени. В Хит Нестле Джуниър струваше 7.45, а сега има етикет, че новите партиди ще дойдат на 15.10. с цена 8 и нещо (не запомних точно колко  Embarassed) В Кауфланд също е свършил Джуниъра, а и други марки АМ.

# 14
  • Мнения: 1 298
Бихте ли ми казали какъв е този Нутрилон Комфорт.За първи път го чувам, а използвам Нутрилон по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт