Стимулиране растежа на косата

  • 26 336
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте момичета   bouquet Искам да питам някой знае ли някакво средство за стимулиране разтежа на косата понеже за около 7 месеца искам малко по-дълга да ми стане косата.Благодаря ви предварително  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 356
ХИНИНОВА ВОДА  за нея сам сигурна че помага ,всички ползваме сестра ми,аз и всичките ми приятелки,пробваи ит и ще помогне

# 2
  • Мнения: 4 496
Бадемово масло,стимуланта на Икаров... Flutter

# 3
  • Мнения: 356
a също може и да използваш кристали за коса,а бадемовото масло на икаров е добра идея

# 4
  • Мнения: 607
a също може и да използваш кристали за коса,а бадемовото масло на икаров е добра идея
Бадемовото масло да,но за кристалите се съмнявам че стимулират растежа.

# 5
  • Мнения: 4 435
Кристалите не помагат.Искам да питам за това нещо на Икаров какво е точно и пада ли примерно боята по-бързо и горе-долу на какви цени е?

# 6
  • Мнения: 4 435
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?

# 7
  • Мнения: 339
И аз искам да питам за това бадемово масло??? А хининовата вода каква мрка и как се използва??? Благодаря дами  bouquet

# 8
  • Мнения: 607
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?
Аз съм руса и не съм забелязала да имам розови отенъци по косата.Ползвала съм на Кокона и Ада.

# 9
  • Мнения: 4 435
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?
Аз съм руса и не съм забелязала да имам розови отенъци по косата.Ползвала съм на Кокона и Ада.


Питам защото една приятелка така се боядисваше розова и се притесних.Значи и аз ще си взема.Много се радвам.А как се процедира с тази вода?

# 10
  • Мнения: 607
След измиване на косата се нанася на влажна коса и не се изплаква.Втрива се в корените.

# 11
  • Мнения: 4 435
  bouquet
Благодаря мила.

# 12
  • Мнения: 7 723
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?
Не, не боядисва.

Аз бих те посъветвала да си правиш подхранващи маски.
Ако нямаш време и възможност да си ги забъркваш в къщи,
маската на МИОСОТИС- с костен мозък и плацента
е доста подходяща....

# 13
  • Мнения: 4 435
А и да питам,хининовата вода не боядисва ли русото в розово?
Не, не боядисва.

Аз бих те посъветвала да си правиш подхранващи маски.
Ако нямаш време и възможност да си ги забъркваш в къщи,
маската на МИОСОТИС- с костен мозък и плацента
е доста подходяща....


Благодаря мила и на тебе.Още утре ще ги взема и хининовата вода и тази маска.Между другото съм чувала за нея много ,но ето сега ще си я взема.  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 292
маската на МИОСОТИС- с костен мозък и плацента
е доста подходяща....
Подходяща за какво? Това не можах да го схвана... newsm78  За хининовата вода разбрах, но бадемовото масло как точно го ползвате? До сега не съм правила такива експерименти с косата си, но ми се ще да пробвам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт