Почистване на душ-кабина?

  • 24 122
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
И по-специално с какви препарати почиствате стъклата на душ-кабината?

# 1
  • Мнения: 1 107
С препарата за плочки

# 2
  • Мнения: 605
С препарат за огледала и стъкла.

# 3
  • Мнения: 22 521
С Лех за душ-кабини,защото има анти-варовиков ефект.Ако не са много замърсени с препарат за стъкло.

# 4
  • Мнения: 1 152
Моят мъж с това чисти:

# 5
  • София
  • Мнения: 204
мистър Пропър за баня(синия)супер почиства не само душ кабината,но и плочките и санитарията

# 6
  • Мнения: 1 558
И по този случай някой ще ми препоръча ли свестен препарат против варовик с пулверизатор? Адски много си лича засъхналите капчици по стъклото.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
И по този случай някой ще ми препоръча ли свестен препарат против варовик с пулверизатор? Адски много си лича засъхналите капчици по стъклото.
Cillit - едно лилаво такова с пулверизатор, върши ми страхотна работа  Peace

# 8
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Аз чистя с един израелски препарат Сано-антикалк пяна. Върши ми страхотна работа, създава специален филм , който отблъсква капките вода. Тъй като работя  в склад за почисващи препарати, съм ползвала какво ли не. За сега този издържа теста +++  Peace

# 9
  • Мнения: 1 163
Аз чистя с един израелски препарат Сано-антикалк пяна. Върши ми страхотна работа, създава специален филм , който отблъсква капките вода. Тъй като работя  в склад за почисващи препарати, съм ползвала какво ли не. За сега този издържа теста +++  Peace

А от къде в търговската мрежа може да се купи този препарат? Ако можеш пусни снимка да го видя как изглежда. Можеш да ми пишеш и на лични. Мерси предварително.

# 10
  • Мнения: 247
Viakal е италиански препарат против котлен камък. Ако го няма в Метро трябва да се вземе препарат на основа срещу котлен камък. Най-добре спрей. Пръскаш и изчакваш малко, но не да съхне. Минаваш с гъбичка но не нова, а стара за да не ти надраска стъклото. Изплакваш с душа и подсушаваш с микрофибърната кърпа. И най-накрая ако искаш да е маниашко пръскаш със син препарат за стъкла и забърсваш със съвършено чист и сух парцал. После като почнеш да миеш по често, можеш да караш и само с препарат за стъкло. Резултатите са гарантирани!

# 11
  • Мнения: 491
Паравана на нашата душ-кабина е като пластмасова - имам чувството, че варовика е "попил" в него - с нищо не мога да го изчистя.

# 12
  • Мнения: 1 305
Я да видя какво ме чака и мен.  Rolling Eyes Макар че не знам кога най-после ще монтираме проклетата душ-кабина.  Crossing Arms

# 13
  • Разград
  • Мнения: 3 110
С Лех за душ-кабини,защото има анти-варовиков ефект.Ако не са много замърсени с препарат за стъкло.

С абсолютно същото и аз.

Общи условия

Активация на акаунт