Към кой да се обърна

  • 748
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Става въпрос за висящи,опасни кабели в нова кооперация,в която имаме апартамент.Строителя си взе шапката,започна нов строеж и изостави всичко.Искам да се обърна за помощ към "енергото" в София,та ми трябва някакъв телефон (защото пък ние живеем в провинцията и не мога да отида на място).Разбира се,бих могла да питам услуги в БТК,но ме посъветвайте,моля,по-точно телефона на чий кабинет да търся.
Ама,че съм бясна... #2gunfire
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 392
Към комисия за защита на потребителя newsm78

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Снощи в Господари на ефира даваха нещо подобно. Хората от кооперациятя бяха звъняли къде ли не и никой не им обръща внимание, накрая Господарите отидоха в Енергото Grinning

# 3
  • Мнения: 197
Снощи в Господари на ефира даваха нещо подобно. Хората от кооперациятя бяха звъняли къде ли не и никой не им обръща внимание, накрая Господарите отидоха в Енергото Grinning
Sad Това май е най-бързият начин в България да си защитиш правата!  Praynig Само се моля да не се окаже и единственият!

# 4
  • Мнения: 2 111
Щом искаш да се свържеш с енергото в София, предполагам, че енергодоставчикът ти е ЧЕЗ - България. Имат само един обявен тел. на страницата си и той е 0700 100 10 - информационна телефонна линия. Можеш да им звъннеш и да обясниш какъв е проблемът, мисля, че те ще те насочат към конкретен отдел. Ако това не помогне, и аз предлагам да се обадиш на горещата линия на Комисията за защита на потребителите и евентуално в Господари на Ефира. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт