подути тестиси -ПОМОГНЕТЕ....

  • 1 668
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Имам мом4енце на 22месеца и при сабли4ането  тази ве4ер видях 4е тестисите му са подути и за4ервени от едната страна.Не изглежда като подси4ане.сутринта вси4ко бе6е нормално,не знам как и кога е станало,за6тото през деня е на гледа4ка,от там не ми казаха да се е ударил или не6то да се е слу4ило.
маика ми ми каза 4е може да е видял не6то за ядене и да му се е прияло,но да не го е опитал,но аз не знам дали това не са само бабе6ки приказки. ConfusedСлу4вало ли ви се е не6то подобно?ако някои е имал подобен проблем,моля ви да сподели с мен ако има вазможност,за6тото много сам притеснена.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 7 723
Не вярвай на бабините трЪнкини, а заведи детето на доктор. Още утре.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Това за прияждането са си бабвини деветини.Не се осланяй на такива приказки и не търси успокоение в тях.Щом смяташ,че не е подсечено или примерно,раздразнено от памперса,заведи детето на доктор.Така ще си по-спокойна,че всичко е наред WinkПожелавам ви да е така  Hug

# 3
  • Мнения: 23
То4но това смятах да направя,много сте прави 4е тьрся успокоение в бабини глупости,благодаря ви.

# 4
  • Мнения: 3 069
Може да се е протъркало детето на памперса ако се разместил.
Най-добре посетете лекар.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 588
И на моя син се е случвало да му е зачервен единият тестис, но не се е подувал.
Заведи детето на лекар и дано всичко е наред! Hug

# 6
  • Мнения: 2 005
Моля се всичко да е наред , и дай боже да не се е ударил, защото могат да настъпят сериозни проблеми Praynig На моя приятелка синчето и скоро се бе ударило и стигнаха до операция , така че го заведи по скоро на уролог и дано всичко да е наред Rolling Eyes Успех и целувки  bouquet

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не е задължително да е травма. Може детенцето да има хидроцеле. При доста момченца се появява, като представлява събиране на течност в тестисите в резултат на което се наблюдава увеличена по обем съответна скротална половина.
Просто потърси консултация с лекар. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт