Каква количка?

  • 1 257
  • 22
  •   1
Отговори
Предстои ни купуване на количка и столче за кола. Кои са по добри - комбинираните 3 в 1 или да се купят поотделно? Вие каква количка сте ползвали? /става въпрос за зимно бебе./  

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Горе има една лупичка "ТЪРСЕНЕ", ще намериш сумати теми за колички (дори ако се върнеш 1-2 страници назад)

# 2
  • Мнения: 3 456
Ние бяхме с комбинирана

# 3
  • София
  • Мнения: 663
вземи си комбинирана количка и отделно кошче/столче за бебе. ние все още сме на комбинирана количка! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Мисля,че моделите кош за новородено,летен кош и столче за кола са перфектни за вашия случай!

# 5
  • Мнения: 1 195
Уф трудна работа аз от два месеца избирам и в крайна сметка не мога да реша коя по ми харесва.
Столче за кола купихме вече сега остава комбинираната количка но избора е толкова голямммм

# 6
  • Мнения: 1 183
Ние бяхме с комбинирана
И ние  Peace

# 7
  • Мнения: 1 371
Зимен кош, летен кош + столче за кола.

# 8
  • Мнения: 206
По- добре си вземи отделно зимна и лятна количка. Аз купих комбинирана количка през фефруари уж за по-евтино и удобно "Cangaroo",но се оказа доста тежка и ми е много трудно предвижването ,когато трябва да преодолявам стълби направо изплезвам език и съм решила сега да си купувам само лятна количка ,защото е много по-лека от комбинираната. Важно когато купувате количка да гледате ,колко тежи алуминий е най-добре ,но пък е скъп ,зависи все пак с колко пари разполагате.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
чети тук-http://www.bg-mamma.com/index.php?board=24.0

# 10
  • Мнения: 17 401
Зимното бебе едва ли ще го извеждаш в кошницата.... АЗ лично не съм почитател на количките с летен и зимен кош, достатъчно е да е комбинирана- с превъртаща дръжка, или обръщащ се сенник. Кошница може и отделно, не виждам смисъл да се дават маса пари, при положение, че и едно БЕртони върши същата работа, пък с еползват малко време. Ти си решаваш, според възможностите Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 1 672
ние имаме комбинирана на CANGAROO и сме много доволни

# 13
  • Мнения: 9 973
комбинирана от Илиенци-чудна работа............и коша се маха

# 14

Общи условия

Активация на акаунт