Охлузване по лицето до кръв

  • 6 070
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Моето момченце вчера падна на площадката, охлузи си челото и нослето до кръв направо Cry. Промих раните с реванол и сварих тетра. Днес сутринта бяха хванали коричка, но сме от няколко дни със сополи и не можем без да ги духаме и мястото се разранява. Страх ме е да не останат белези и да не се инфектира:cry: Кажете нещо с което да го намажа да заздравее по бързо и да не останат белези?

# 1
  • Мнения: 6 029
Обади се на лекаря ви.

# 2
  • Мнения: 4 668
Моят син скоро се беше ожулил по лицето  Sad Не толкова сериозно , но достатъчно .
Препоръчаха ми едни крем ВИТАСИН , има го в аптеките , към 3-4 лв. струва и малко неприятно мирише , но е страхотен . Вземи го ! Ще помогне ! Съдържаше невен ...
Препоръчаха ми го най - вече , защото и аз се опасявах от белези !
Дано да съм ти била от помощ  Simple Smile

# 3
Моля те повече не използвай риванол.!!!!! Той вече не е в групата на антисептиците.
Вземи си кислородна вода, но щом вече има корички, значи е добре. Внимавай да не обели сам коричките, защото може да остане белег. Ако раната зарастне под коричка вероятността за белег е минимална.
Успех.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря като беше по малка едно дете я беше надрало по лицето до кръв. Беше лято и докато се приберем лицето подпухна. Промивах с тетра и лайка.Бързо зараснаха раните.  С нищо друго не мазах, няма белези.

# 5
  • Мнения: 7 106
Сулфатиацол прахче - подсушава и дезинфекцира раната и зараства много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт