Нестандартни детски мебели (с нестандартни цени)

  • 5 682
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Слу4айно попаднах на един сайт zа родители с по големи финансови въzможности и ето какво намерих там.

Стол4е zа хранене zа 895 ?  Whistling

# 1
  • Мнения: 1 152
Ауу, освен че скъпо, че и грозновато.... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 881
...и ултра удобно изглежда, дизайнерите вече се чудят как да провокират снобските наклонности на някои люде Mr. Green

# 3
  • Мнения: 22 342
Абе.....аз и да имам парите....не бих седнала в това нещо, пък камо ли да си оставя детето. Имам чувството, че буквално ще се изхлузи и ще тупне на земята, независимо, че има колани.

# 4
  • Мнения: 764
Ееее, стига де,много е готино в интерес на истината! Wink

# 5
  • Мнения: 1 881
Авангрардно и различно да, в цветово отношение - интересно, но това за бебешко столче, ами че това е твърда пластмаса, не добре обезопасена, неудобна, би ли искала това за бебето си, само за да впечатлиш гостите си. Или по - добра идея, едно такова за показ и едно удобно на 10 пъти по - ниска цена......Не се заяждам, стана ми чудно.....

# 6
  • Мнения: 2 270
на мен ми харесва.
В интерес на истината сигурна съм,че е и доста удобно.Общо взето на запад за да пуснеш нещо в производство,особено за малки деца,то минава през много инстанции и трябва да е съобразено с много неща/в това число ергономия/

# 7
  • Мнения: 742
и на мен ми хареса. 1800 лв за столче- защо не, щом за бебешка количка  се дават по толкова... Който има- дава.

# 8
  • Мнения: 581
А дали има в розово, че е за момиченце?

# 9
  • Мнения: 2 494
Моля те дай сайта да разгледаме, то е ясно, че няма да купим, но ми е интересно.
На мен ми харесва, както ми харесват и количките от по 2000 лв  Crazy Hug

# 10
# 11
  • Мнения: 2 494
 Hug
Ее, страхотни неща има и за техния стандарт не са чак толкова скъпи, с някой изключения! Благодаря, много ми хареса сайта!  Hug

# 12
  • Мнения: 1 107
Защо пък не, на мен също ми хареса(е, не цената обаче:))), щом се предлага значи си има и съответното търсене. Очаквайте скоро и в китайски вариант Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 672
Красиво, но неудобно ми се струва  Peace

# 14
  • Мнения: 1 466
Не е неудобно. Изглежда от твърда пластмаса и хлъзгаво, но при второто разглеждане си личи, че от вътре е тапицирано и е по-скоро като удобен фотьойл. Просто цвета на тапицерията е абсолютно същия като цвета на стола и не се забелязва Simple Smile
Аз бих си го купила, но не ми се дават толкова много пари Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт