Столче за кола "Nania"?

  • 972
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Имате ли представа какви са тези столчета за коли? Качествени ли са, какво производство са, на какви цени са...

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Нашето столче е такова,но ние пътуваме изключително рядко!Струват около 100 лв. и нещо ми се върти в главата,че са френски/така пишеше на етикета/ за качеството дано да не разбирам дали са качествени!

# 2
  • Мнения: 1 091
А като цяло доволна ли си - удобно ли е за детето, достатъчно меко ли е отстрани, здраво ли се захваща за седалката на колата, добре ли е обезопасено /коланите здраво ли държат детето/...? Ние пътуваме много, а и сама возя децата, та искам да е безопасно.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Като външен вид и захващане нямам забележки,но,ако имаш възможност си купи по-хубав стол!

# 4
  • Мнения: 7 605
В краШ тестовете няма много добър реzултат  Sad

# 5
  • Мнения: 4 970
В каталога на Метро видях такава седалка -трета група, но - нищо не ми говори марката Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 091
velmar, а колко струваше? Казаха ми, че са френски и изглеждали добре Sunglasses
В краШ тестовете няма много добър реzултат  Sad
Като външен вид и захващане нямам забележки,но,ако имаш възможност си купи по-хубав стол!
Но след тези мнения май ще се откажа.

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ние сме с такова, аз лично съм доволна.
Зависи какви пари си предвидила за столче.

# 8
  • Мнения: 1 091
Nadarni, честно казано не ми се иска да е скъпо, не за друго, а защото колата ми стои пред блока, а столчето си е в нея, та да не ми пострада колата заради столчето...знам ли newsm78 А колко струва горе-долу и откъде го купихте?

# 9
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Nadarni, честно казано не ми се иска да е скъпо, не за друго, а защото колата ми стои пред блока, а столчето си е в нея, та да не ми пострада колата заради столчето...знам ли newsm78 А колко струва горе-долу и откъде го купихте?
Столчето струваше около 100 лв, купихме го от Хиполенд до Метро в Люлин. Там има и много други столчета - и по-евтини, и по-скъпи...

# 10
ние сме с такова столче и съм много доволна. Ходихме два пъти до морето с него и още дестина пъти в провинцията a бебо се чувства прекрасно в него. Спи съвсем удобно, е с една възглавничка за път под главата... прозводството е френско и отговаря на евроизискванията, доколкото знам.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459


ние сме с такова столче и съм много доволна. Ходихме два пъти до морето с него и още дестина пъти в провинцията a бебо се чувства прекрасно в него. Спи съвсем удобно, е с една възглавничка за път под главата... прозводството е френско и отговаря на евроизискванията, доколкото знам.
В краШ тестовете няма много добър реzултат  Sad

Това май си го пропуснала Naughty

# 12

Общи условия

Активация на акаунт