Отговори
  • Мнения: 5 370
Може ли някой да ми отговори откога най-сетне, по дяволите, ще има отново фактури в пощенските кутии? И какви точно промени има в сектора на Столичното енерго, че не следя ни новини, ни вестници....ама вече почва да ме хваща бяс.
По-рано, като си видя бележката, си я слагам на лично място , да знам, че имам да плащам.
Сега.....платих веднъж през Интернет....ама какво точно плащам- куче гони, диря няма? ooooh! ooooh!

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
За септември получихме фактура в красив бял плик с логото на Чезелектро в пощенската ни кутия.

Не зная, Жози, що вие нямате  newsm78

Проверявам през сайта им колко имаме и ходех до скоро с една стара бележка, за да види абонатния ни номер касиерката. Но сега вече спокойно ще чакам прекрасния плик с огромна сметка  Mr. Green

Ама и цени... Цени по снабдяване и после отдолу цени по разпределение... Не им разбирам логиката... Какво е това разделение?!

# 2
  • Мнения: 1 775
Получавам фактури от Чез Електро всеки месец, досега не съм плащала на каса - само по интернет.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
И ние получаваме бележките. От миналия месец-в запечатан плик. Не плащам на каса, а само през нета.

# 4
  • Мнения: 5 393
И ни вече получихме бележка в плик-миналия месец.

# 5
  • Мнения: 3 153
И ние имаме за последните 2 месеца.

# 6
  • Мнения: 1 418
И аз ги получавам в плик.Обаче като е разделена ми
се струва по-голяма.
Обади се на някое енерго и питай.

# 7
  • Мнения: 1 271
http://www.cezelectro.bg/clients.html


от тук проверявам
но миналия месец дойде сметка в затворен бял плик
 Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 841
Два месеца вече получавам фактура - след дъжд качулка, защото междувременно започнах да проверявам и плащам през Интернет и съм много по-доволна. Продпочитам да мина през банката и да си захраня картата за десет минути, а после за още пет минути да платя през нета, отколкото да чакам фактура и да губя цели часове, за да вися на малоумните им опашки пред касите.

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И ние последния месец получихме бележка в плик, би трябвало навсякъде вече да ги пускат...

# 10
  • Мнения: 1 520
Нищо не получаваме в пощенската кутия, ни в плик, ни на хвърчащо листче от електрото.

И в нета проверявам - нищо.
И от това нищо - един път платих 77 лв, при стандартна сметка - 25-30 лв. за месеца. Едни обяснения как това е за н'ам колко месеца, дъръ-бъръ.
Проверих преди седмица - 26 лв, питам за кой месец - за септември, ама за част от септември.
Ама за коя част, за колко част - няма кой да ти каже.

А като се замисля от вече месец-два не помня да съм плащала.
Ей, друго си е като дойде бележката - да подсеща и сигнализира. А иначе....

# 11
  • Мнения: 5 370
Нищо не получаваме в пощенската кутия, ни в плик, ни на хвърчащо листче от електрото.

И в нета проверявам - нищо.
И от това нищо - един път платих 77 лв, при стандартна сметка - 25-30 лв. за месеца. Едни обяснения как това е за н'ам колко месеца, дъръ-бъръ.
Проверих преди седмица - 26 лв, питам за кой месец - за септември, ама за част от септември.
Ама за коя част, за колко част - няма кой да ти каже.

А като се замисля от вече месец-два не помня да съм плащала.
Ей, друго си е като дойде бележката - да подсеща и сигнализира. А иначе....
Ето, значи, не съм сама.
Смарт, дай, моля те, един телефон, на който да звънна и да се развикам. #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
А как точно става плащането през нета? Обяснете ми като на идиот, моля ви Blush

# 13
  • Мнения: 5 370
А как точно става плащането през нета? Обяснете ми като на идиот, моля ви Blush
Аз плащам директно през банкомат с дебитката ми. Отиваш на "други", избираш "енерго" и следващ стъпките. Иска ти идентификационни код, потвърждаваш там подред и така.

# 14
  • Мнения: 4 841
А как точно става плащането през нета? Обяснете ми като на идиот, моля ви Blush

Аз си направих регистрация в epay.bg - много съм доволна, става бързо и лесно, не търсиш банкомат (само при първоначалната регистрация), не висиш по опашки - хайде да не става като реклама, влез в сайта, там всичко е обяснено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт