Маxi Cosi и позата на бебчо

  • 434
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
ОТ едно известно време се чудим: Дали да махнем бебешкия предпазител за главичката или не. Ивая е на 2 месеца и половина, а крачетата и стърчат навън от кошчето за кола. Какво ли ще бъде като облечем и "космонавта"Simple Smile
Но пък ако го махнем, то дъното на коша става доста дълбоко за толкова малко бебче.
Вие как процедирате?Simple Smile
Благодаря предварително на включилите се. Hug

П.С. Да не говорим, че ползвам коша и за разходки.

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами нашата кошница за кола е на същата фирма,но я купихме без предпазител за глава на старо и малката е от първия си ден в нея.Крачетата също стърчат и все още сме с нея Wink.Иначе позата си е ОК,не се притеснявай за това,на теб ти се струва че е дълбоко дъното Peace

# 2
  • Мнения: 724
ние също имаме Маxi Cosi и махнахме предпазитела някъде към третия месец така и на нея и е по удобно.

# 3
  • Мнения: 525
ние също имаме Маxi Cosi и махнахме предпазитела някъде към третия месец така и на нея и е по удобно.
M, нали, и аз така си мислех:)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 506
И ние сме с такава кошница, но  още не съм махнала допълнителната възглавничка; каня се да го направя. Иначе крачетата отдавна стърчат, но това не ни е проблем - успява да си ги намести добре по време на път.

# 5
  • Мнения: 10 982
Предпазителят на нашата кошница Maxi Cosi може да се вдигне нагоре и на беба не й стърчат краката. Затова скоро няма да го махам.

# 6
  • Мнения: 291
Докато вратлето на детето не е стабилно, не го махай. Нашето го свалихме около 3тия месец, но ползваме кошницата само в колата, много рядко за разходки

# 7
  • Мнения: 1 049
Докато вратлето на детето не е стабилно, не го махай. Нашето го свалихме около 3тия месец, но ползваме кошницата само в колата, много рядко за разходки

И ние така направихме, не избързвайте Peace

# 8
  • Мнения: 19 272
и ние махнахме предпазителя около третия месец,но аз така ине разбрах за какво служи,а и кошницата я ползвахме изключително рядко само в колата.

Общи условия

Активация на акаунт