Имам си точка и сърчице

  • 5 096
  • 64
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ами вярно е!

Още на 29.09, след като пих Примулит нор и цикъла ми не дойде в рамките на 3 - 4 дни след спирането, си направих тест. Беше положителен! Не вярвах и си направих още два. Резултата беше същия! Винаги съм мислила, че ще се радвам ужасно много, но за моя изненада аз се уплаших и ревах дълго  Embarassed.
Не исках да пиша и да казвам, преди да сме сигурни че расте! Е, днес беше втория ми преглед и е пораснало 3 пъти спрямо предния път (преди 10 дни)! Даже и сърчицето се видя!

Ами това е! Дано всичко е наред и м.Юни 2008 да се похваля с живо и здраво бебе  Praynig!

П.П. Забравих да напиша, че това се случи след цикъл без овулация, който продължи 60 дни и овулация на следващия на 35 ден  Blush!

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 21:14 от dari75

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Честито! Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 4 700
Дари, честито. Лека бременност и нека след 9 месеца се радваШ на най сладкото бебче.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 335
ЧЕСТИТО!!! Много лека и безпроблемна бременност ти желая, dari75!
Радвай се на бремеността и на здраво пухкаво бебе накрая!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 716
Поздравления, Дари!  bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 201
Ами честито и от мен,dari75!Желая ти безпроблемна бременност!

# 7
  • София
  • Мнения: 586
ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! Стискам ти палци Дари - най здравото и прекрасно и послушно бебе...

# 8
  • Мнения: 8 929
Ей Дари, ЧЕСТИТО, Радвам се много за теб, ти знаеш! Прегръщам те силно! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и сладко и здраво бебче юни месец! Радвай се! Бъди щастлива!


 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 23:36 от alina_si

# 9
  • София
  • Мнения: 639
Дари, честито мила  newsm44 newsm44 newsm68 newsm44 ето подскачащи човечета и за теб

# 10
  • Мнения: 741
Честито и лека бременност!

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!  Hug Нека всичко оттук нататък върви по мед и масло, и всички тревоги да останат зад гърба ти! Лека бременност и сладък бебок на финала!  Hug

# 12
  • Мнения: 674
Честито Дари !     bouquet
Лека бременност и Юни 2008  хубаво,здраво бебче !
 Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 129
Честито,миличка.Пожелавам ти да изживееш най-прекрасните 9 месеца и на финала да гушкаш своето сладко бебче Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 595
  Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт