Quinny & Maxi-Cosi

  • 2 256
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте! Питането ми е, къде има специализиран магазин на посочените марки? Искам да си купя пълен комплект оборудване за Куини + самото шаси, както и да разгледам модели колички. Помагайте моля, с адреси на магазините! Знам, че Неделчев ги внасят, ама сигурно ги предоставят на посредници и цените скачат много.
Благодаря за помощта предварително! newsm51

# 1
  • Мнения: 1 650
не, цените на всякъде са едни и същи, политика на неделчеви те - струва еди колко си с 10% то

# 2
  • Мнения: 4 668
Най - зареденият магазин е в Павлово , на бул. Пушкин , след колелото " Знаме на мира " , т.е. като караш по Пушкин , малко преди Околовръстното вдясно . Казва се BABY NOVA  Grinning Ние оттам взехме нашето Куини и доста други неща .
Има и магазин в Лозенец на ул.Крум Попов , но там има 3-4 модела колички само ...

# 3
  • София
  • Мнения: 717
Пипинка, благодаря ти! И аз се бях насочила към Пушкин, ей така избирателно, ама не знаех дали е точно това магазина.   Wink

# 4
  • Мнения: 4 668
Това е ! Разгледай си всичко . Ние когато я купувахме поискахме да я видим сглобена и в трите варианта - и с Дриймито и с кошницата и с основният кош . Не се притеснявай да питаш и да пробваш  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 717
Благодаря ти отново! Hug
Ами аз искам Бъз, ама като че ли старият вариант.  newsm78 Имат ли си комарници и дъждобран? А колко ти излезе, като цяло? Някъде го смятам към 1 800 лв. или бъркам? Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 717
Някой да сподели мнение за Спиди? Thinking И аз се обърках вече! Crazy Искам да е Куини Бъз.....ама..... Tired

# 7
  • Мнения: 11 003
Много съм доволна от Спиди. Heart Eyes Ако си вземеш, няма да съжаляваш.

# 8
  • Мнения: 678
Днес бяхме във Вис Виталис -Пловдив.
Случайно направих снимки на Куинита...ето какво имат в наличност там :


само да добавя , че Спидито е страхотно - нищо не представлява новия Бъз пред Спидито !

# 9
  • София
  • Мнения: 717
Eй така  Crazy съм в момента! Благодаря ти Поли и на теб за отзивите!  Hug

# 10
  • Мнения: 4 668
Аз ще си позволя да изкажа личното си мнение , че спийдито никак не ми харесва  Confused
Аз имах Freestyle - той вече е стар модел , по късно взехме Бъз  Peace И от двете съм много доволна .
Истината е обаче , че най - стабилен и удобен според мен е моделът Freestyle  Hug
Аз си ги държа и двете  Crazy

# 11
  • Мнения: 2 122
И аз съм много доволна от Спиди-то- широка, свободна количка, Бъз-а е супер тясна, честно казано- ако е с такива размери- ще си взема Зап, като ми проходи детето, само да го слагам в количката ако се измори

# 12
  • Мнения: 11 003
poli_, в този оранжев Zapp ми останаха очите


Freestyle е много тежка и неудобна, поне за мен. Бутала съм, но изобщо не ми хареса. А и цветовете им са скучни. Но всеки харесва тази количка, с която е свикнал.

# 13
# 14
  • Мнения: 678
poli_, в този оранжев Zapp ми останаха очите

Freestyle е много тежка и неудобна, поне за мен. Бутала съм, но изобщо не ми хареса. А и цветовете им са скучни. Но всеки харесва тази количка, с която е свикнал.
да наистина оранжевия Зап е много красив - до него имаше и червен но на снимката не се вижда добре.
жалко че моето дете стои вече на сила в количката си и няма да имам удоволствието да тикам след Спидито Зап...
А за Freestyle - изобщо не ми спира окото - не само тежка и неудобна , ами тясна и тромава....

Общи условия

Активация на акаунт