Вендузи

  • 3 553
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 761
http://www.samozdrav-bg.com/11.35.0.0.1.0.phtml


Някой може ли да ми каже дали тези вендузи са стъклени( прили4ат ми на силиконови),или да ми каже къде в София продават стъклени и на каква цена.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
За вендузи винаги сме използвали обикновени водни чаши от по- дебело стъкло.

# 2
  • Мнения: 3 376
Не са стъклени или силиконови,а като пластмаса,такъв е материала.

# 3
  • Мнения: 2 761
Стъклени 4а6и могат да се ползват,но трябва да се палят,пък не съм сигурна как 6те се справя с процедурата.
Бях гледала лятото едно китайски,които се издърпваха с не6то като спринцовка,някой знае ли къде ги продават?

# 4
  • Мнения: 146
За лично използване и пластмасовите вентузи са подходящи, стават. Тези със "спринцовката" са по-лесни за употреба, но не знам къде в България се продават такива с добро качество. Иначе има интернет - сайтове където може да ги огледате (може би и да си ги поръчате, ми нали България е дето се вика Европейска страна  Embarassed). (Аз използвам само стъклени, внесени от чужбина).

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз си купих От Пиротска вендузи,т.е.пада се перпендикулярна уличка на Пиротска.В големия китайски магазин.
Имаше различни видове-от 20 до 90лв.като цена бяха.
Аз си взех тези от 20.Вътре мисля че са 5 различни по големина вендузки.Със спринцовка.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Не са стъклени,от пластмаса са,но са добри.
Невроложката ми от край време ползва такива за пациентите си. Peace

# 7
пластмасови са според мен

# 8
  • Мнения: 2 761
Aз си купих От Пиротска вендузи,т.е.пада се перпендикулярна уличка на Пиротска.В големия китайски магазин.
Имаше различни видове-от 20 до 90лв.като цена бяха.
Аз си взех тези от 20.Вътре мисля че са 5 различни по големина вендузи.Със спринцовка.


Благодаря ти,това ми трябва6е.Не6то такова ли са?
http://www.zagora-inter.com/bio/JT_C122.htm

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз си купих От Пиротска вендузи,т.е.пада се перпендикулярна уличка на Пиротска.В големия китайски магазин.
Имаше различни видове-от 20 до 90лв.като цена бяха.
Аз си взех тези от 20.Вътре мисля че са 5 различни по големина вендузи.Със спринцовка.


Благодаря ти,това ми трябва6е.Не6то такова ли са?
http://www.zagora-inter.com/bio/JT_C122.htm
Да,такива са.
Само накрайника на спринцовката е тип масажор.
Иначе са еднакви. Peace

# 10
  • Мнения: 2 761
Тези със спринцовката са добри,понеже може да се регулира колко да се натегнат.
Гледала съм и силиконови,но те са малко слаби4ки май.

Акупунктурист,а би ли казал за6то масажа с вендузите трябва да е динами4ен?
Аз си спомням,4е на времето една баба е слага6е на майка ми стъклени,но си седяха неподвижно.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз зная,че могат да се слагат и неподвижно.Тогава рефлектират върху отделен орган от организма.
Вътре си има книжка и пише за какви проблеми на кои места,съответно точки се поставят вендузите.

А масажа е за цялостното подобрение върху тялото/организма,за циркулацията на кръвта...и.т.н.

В книжката всичко си пише.

# 12
  • Мнения: 146
Според задачата, могат да стоят неподвижно за известен брой минути, или да се движат.

Общи условия

Активация на акаунт