Кое ви е най-на сърце.....

  • 2 622
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Това ли бяха до този момент реалити-шоутата?????Аз се сетих за тези......Но добавям и нови опции....

Кое реалити ви е най-на сърце?

На мен ББ! Другите нещо не ме грабват - незнам защо.......

Не е тръгнал Островът,но сложих и него, не се знае - това може да е новият заместител на ББ.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 85
Гласувах за ББ и Пълна промяна.
В ББ имаше доста интересни моменти, а Пълна промяна си го харесвам още от чуждата версия. Лошото на Пълна промяна-бг е че ги дават доста подробно самите операции,лекарите се изразяват доста по... как да кажа... вместо "ще ви коригираме носа" казват "ще ви начупим носа"Shocked или нещо подобно, доста по-грубо ми се струва самото предаване.
Но като цяло ББ и Пълна промяна за мен са приятна загуба на време.

# 2
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 886
ББ и Пълна промяна са ми по-интересни за момента.Следя и Сървайвър,ама не съм особено запленена.Чакам Острова,мисля си че ще е интересно предаване. newsm78

# 3
  • Мнения: 7 201
ББ и Сървайвър до момента,но гласувах и за Островът на изкушенията.

# 4
  • Мнения: 3 459
Пълна промяна и Мюзик Айдъл.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Можеш да сложиш и Луда Надпревара, например, пак е хитово риалити, нищо че го няма в БГ.

# 6
  • Мнения: 27 524
По принцип никак не ми харесват подобен тип шоута, но гледам с интерес Пълна промяна, заради кървавите подробности  Twisted Evil
които съвсем ме отказаха за оперативни намеси от глезотия

# 7
  • Мнения: 4 496
ББ,Мюзик айдъл и Стар академи.Харесва ми да гледам как някой се подготвя за нещо,и после да видя резултата от подготовката.Харесвам чуждите епизоди на Пълна промяна,но нашето нещо не мога да го гледам,и аз незнам защо.... newsm78 Crazy

# 8
  • Мнения: 4 435
BigBrother беше ''моето '' риалити и по точно BB1.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Аз предпочитах да гледам ББ,Music Idol,Сървайвър.

# 10
  • Мнения: 3 622
BigBrother най ме грабваше  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 672
Гласувах за Стар Академи и Островът на изкушенията - с надеждата да е нещо хубаво и различно  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 047
  ББ и Пълна промяна. Не че тези са точно по вкуса ми, но  останалите и 5 минути не могат да ме задържат.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
ББ-то най ми е на сърце Simple Smile

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
ББ - без конкуренция в сърцето ми  Wink

Общи условия

Активация на акаунт