Търся една програма

  • 6 499
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте!Не знам дали темата ми е за тук,ако модераторите преценят,че не е нека я преместят.Сега да мина по същество.Търся програма,с която да мога да отворя сканиран текст в Word-ов документ и да може да се редактира.Намерих една,но за съжаление мога да я използвам само за текстове на английски,а на мен ми трябва на български.Дано сте разбрали какво търся и да можете да ми помогнете.Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ABBYY fine reader

поддържа и кирилица. версия не мога да ти кажа, защото не съм го ползвала скоро.
програмата е много добра.

# 2
  • Мнения: 64
Благодаря   bouquet  ще потърся

# 3
  • Мнения: 64
Намерих си ABBYY fine reader 9.0
Много добре работеше,обаче сега започна да ми иска сериен номер.Намерих такъв обаче след него ми иска activacionen code,но не мога да намеря такъв.Помогнете ми,че много спешно ми трябва.Благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 4 111
Пробвай тази: http://proxy.animes-bg.com/index.php?q=aHR0cDovL3NlYXJjaC5kYXRhL … 3Bkb204ZjN6cjA%3D

Мисля, че трябва да се отваря така, аз ползвам прокси от чужбина, но не мога да я изтегля, за да видя как работи. Опс, не се отваря. КАзва се ABBYY FineReader Professional 9.0.0.662 и я има в data.bg

Виж и тази: http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=24876

Виж отзива за тази http://www.chief-win.com/ -
Цитат
Отдавна се занимавам с PDF ползвал съм какво ли не но на скоро попаднах на една програма която ме изуми.Малка(5mb) лесна, бърза,евтина и най важното справя се отлично с БЪЛГАРСКИЯТ и за да не съм егоист предлагам я на всички които се интересуват

# 5
  • Мнения: 307
И аз ти препоръчвам ABBYY FineReader 7.0 Professional Edition. Имам я на моя компютър,мога да пробвам да ти я изпратя по имейл, ако желаеш.

# 6
  • Мнения: 2 924
помня ,че когато преди години инсталирах тази програма
 имаше една тънкост при въвеждането на серийния номер.
Сега не си спомням точно как беше, но след въвеждане на серийния номер се пита как да бъде активиран или нещо подобно- по телефон,  имейл. Избираше се една от опциите и тогава се получаваше автоматично activacionen code.
За съжаление смътно си спомням.
тук намерих един пач- казват ,че е универсален. Пробвай с него. Но го провери с антивирусна ,когато го свалиш
Ако не става ще трябва да сваля от някъде програмата ,така  така я нямам на лаптопа и да видя как ставаше обезсмъртяването и Simple Smile

# 7
  • Мнения: 64
помня ,че когато преди години инсталирах тази програма
 имаше една тънкост при въвеждането на серийния номер.
Сега не си спомням точно как беше, но след въвеждане на серийния номер се пита как да бъде активиран или нещо подобно- по телефон,  имейл. Избираше се една от опциите и тогава се получаваше автоматично activacionen code.
За съжаление смътно си спомням.
тук намерих един пач- казват ,че е универсален. Пробвай с него. Но го провери с антивирусна ,когато го свалиш
Ако не става ще трябва да сваля от някъде програмата ,така  така я нямам на лаптопа и да видя как ставаше обезсмъртяването и Simple Smile


Точно така е иска ми да бъде активиран чрез e-mail,телефона,има и други опции.Не стана с този пач или аз нещо не правя както трябва.Аз и 7 версия си бях свалила,ама нещо не ми хареса много 9 ми е супер удобна.Много спешно ми трябва програмата.Хипатия помагай моля те.Ти май си най-наясно.Благодаря на всички.В краен случай ще дръпна пак 7 ама нещо много не ми се иска.

# 8
  • Мнения: 2 924
чак сега намерих време да инсталирам програмата.
Аз си свалих 8, тъй като нямах време да търся 9, но разликата едва ли е голяма.
 ще ти сложа снимки , да видиш как аз направих инсталирането.
Това прозорче се появява веднага след инсталиране на програмата.
Аз избрах активиране сега



Избери активиране по факси или телефон.



 



Прави се с цел да се появи инсталационно ID- подчертала съм го.
Тези цифри с е пействат в съответното квадратче на генериращата програмка, т.е крака.
Получава се автентичен код, който се пейства там ,където сочи стрелката
Не разбрах ти имаш ли краче или само сериен номер.
Ако е само номер то тогава програмата няма да се активира.
Програмката всъщност генерира и номер и активационен код

Тук кликаш на край. Моя Уиндоус е гръцки та надписите са малко странни:)


За да провериш дали в крайна сметка си го регистрирала отвори програмата и кликни на Help/About
Трябва да се появи подобно прозорче

# 9
  • Мнения: 64
Благодаря.Ще пробвам да видя какво ще направя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт