Ортопедични стелки-къде правят?

  • 10 029
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 181
Трябва с ботушите да направим и стелки,но Горна баня ми е доста далечко.Искам да питам знаете ли къде правят на друго място?

# 1
  • Мнения: 636
 Има ортопедични стелки на "Колев и Колев" / освен профилактичните/ и на д-р Шол. На д-р Шол магазина не го знам къде е. Ако не държиш непременно да са направени...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Магазин на "Д-рШол" има на "5-те кьошета". Освен в Горна баня не знам да правят другаде индивидуална стелка.

# 3
  • Мнения: 459
Мила, моето мнение е въобще не си губи времето да разпитваш, а се разходи до Горна баня и там лекарите да прегледат детето, да вземат отпечатък на крачетата  и да ви направят стелки. Все пак става въпрос за детето ти. Оправданията някъде другаде ги ползвай. Сигурно съм малко груба, но няма да съжаляваш. Аз сега пак ходих там и вече съм супер доволна-Рос е ОК

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 19:47 от mamaTsvety

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Мила,за да питам къде правят стелки,значи искам да са направени и за да искам направени стелки значи съм ходила в Горна баня.Казаха ми че правят стелки по отливка и някъде в Дружба и Младост,за това съм пуснала тема.
Да,тона ти не ми харесва,защото ти незнаеш къде сме водили детето,за да ми държиш тон.Разходка до Горна баня  точно определено сутрин от 8 до 12 за теб може да е,но за мен не е.Мисля че постинга ти можеше да бъде и по нормален Peace

# 5
  • софия
  • Мнения: 257
В Младост не правят стелки по отливки, а за Дружба незнам. Та и аз ходих до Горна баня за тези силиконовите по отливка и съм много доволна.

# 6
magazina na doktor "шол" se namira v Sofiq na 5-te kio6eta.

# 7
бе хора забравете за Горна баня..там са некадърници...ще ви препратят към една смърдяща на лепило барака в Хиподрума.Повече не искам да чувам за Горна баня

# 8
  • Мнения: 459
бе хора забравете за Горна баня..там са некадърници...ще ви препратят към една смърдяща на лепило барака в Хиподрума.Повече не искам да чувам за Горна баня

Определено не схванах за каква барака става въпрос?!
Аз ходих там, но в клиниката на Тити Георгиев и направиха силиконови стелки на детето.Много съм доволна. Сега ще си правя нови и за мен, че старите при местенето лятото ги затрих.

# 9
На ул. Казбек 53 правят силиконови стелки, които в момента били много добри

# 10
  • софия
  • Мнения: 257
В Горна баня са два медицински центъра в единия се правят тези силиконовите стелки ,за който стана дума , а в другия се правят старите кожени.

Общи условия

Активация на акаунт