Хапвахте ли си туршийка?

  • 2 752
  • 66
  •   1
Отговори
 Умирам си за нещо кисело.Не се чувствам зле като си хапна,но не знам дали пречи на бебето.Как е при вас?

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 18:27 от креми _d4

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Разбира се,че не му пречи-яж спокойно!

# 2
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не, не му пречи. Кисело зеле ми се ядеше много. Общо взето предпочитах млечните продукти. 

# 3
  • Мнения: 1 924
Проядох кисели храни и оцет,след като забременях Laughing Непрекъснато ми се дояждаше нещо киселко.Няма да навреди на бебето,ако се притесняваш от това.

П.П.Пише се "туршия" Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 114
През първата бременност ядях много туршия, също и кисели краставички-много ми вяха вкусни, а и сезона беше такъв. Сега още преди да си направя теста за бременност ми се приядоха кисели краставички . Не съм се лишавала от тях въпреки че през лятото за предпочитане са пресните зеленчуци. В началото на бременността знам ,че не трябва да се лишаваш от солта, но към края е хубаво да я ограничиш. На мен лично ми се наложи за определено време да мина на безсолна диета, защото ми се подуваха краката и това ми помогна. Сега не съм на диета, но все пак не смея да прекалявам.

# 5
  • Мнения: 593
И аз съм на същото мнение, няма причина да пречи на бебо Hug. Само се чудя задължително ли е да е момче щом на бременна постоянно и се яде кисело Thinking

# 6
  • Мнения: 4 111
Аз чак сънувах кисели краставички... Хапвах си туршия, няма проблем.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
До преди няколко седмици си шофирах с буркан от кисели краставички в колата Embarassed Понеже все ми се ядеше нещо кисело Rolling Eyes Спиях да ги разнасям  когато отидох на автомивка и там момчетата ме изгледаха странно като го откриха да се търкаля под седалките newsm78 Embarassed

# 8
  • Мнения: 27 524
Да, хапвах кисели краставички с кисело мляко. По много. Няма му нищо на бебето, не бой се  Grinning

# 9
  • Мнения: 7 723
Аз започвах с чесън за закуска Whistling
Нищо му няма на бебето, не бой се. Квото ти се хапва- хапвай си! Wink

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
За основно ястие ядях кисели краставички, всичко друго беше като гарнитура  Crazy

# 11
  • Мнения: 3 611
Трушийка баш не, ама киселите краставички много го морях  Grinning

И сухи пастички, и шоколадови бонбони пьлни с ликьор, след като опраzнех кутията .. даже zалитах  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 672
аз доста киселичко си хапвах  Grinning

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да,
няма да навредиш на бебчето

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Защо пък ще му пречи newsm78
Не обичам трушия.

Общи условия

Активация на акаунт