за тези които са от пловдив...

  • 635
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте,искам да попитам тези които са от пловдив,преди във Тракията, имаше пазар за дрехи голям,сега е станало търговски център може ли да ми обясните къде се намира и как се казва,близо до магазина Сани ли е??? спешно ми трябва за утре newsm78

# 1
Пазара само са го преместили но пак е мн близо до Сани.Само че като го търсиш не тръгвай към кауфланд ами в срещуположната посока.Ако имаш още въпроси-питай!

# 2
а този пазар вече не е ли в голям магазин,още ли е на открито?

# 3
  • Мнения: 1 668
Паэара все още е на открито, эащото търговският център още не е довършен иэцяло, иначе   центъра се намира на две крачки от паэара и от м-н "Сани"  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 466
Аз пък разбрах, че щяло да е Мол и вече е отворен, но не съм ходила, така че информацията може и да ми е подвеждаща.  Сергиите, които са били отвън едва ли ще седят още.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 433
Това което се строи на мястото на пазара може и да бъде МОЛ, обаче още не работи.

# 7
  • Мнения: 1 668
Всички сергии и бутки ще ги махат от там, но эа сега са си там и мол-а (ако  е мол) не работи все още Naughty

# 8
Дами,препоръчвам ви магазин ЕР АУТЛЕТ, намира се в КАПАНА до бар Макалали.Има истински маркови дрехи на добри цени,а не турски ментета,които са заляли целия град.Днес видях в този магазин уникални палта по 159лв. и якета по 69лв.

Общи условия

Активация на акаунт