страхотни детски дрешки - завод Витоша?

  • 7 486
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Майчета, попаднах в едно магазинче до южния парк в които имаше страхотни дрехи и якета. Продавачката ми каза че ги взимали от завод Витоша /на черни връх/. Тъй като си спомням че преди имаше такава тема за дрехи от там, може ли някой да ми каже къде точно са и имат ли магазин. Дрехите са за Испания и наистина са страхотни.

# 1
  • Мнения: 3 457
запис  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Аз знам къде е завода, но незнам съде точно се намира магазнчето. Ще следя темата Hug

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 21:50 от ralinikol

# 3
  • Мнения: 2 232
А къде е този магазин до Южният Парк?( ако може адрес или по-точно обясненение)
По темата и аз знам завода, но не знам дали имат магазин там.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 693
Майчета, попаднах в едно магазинче до южния парк в които имаше страхотни дрехи и якета. Продавачката ми каза че ги взимали от завод Витоша /на черни връх/. Тъй като си спомням че преди имаше такава тема за дрехи от там, може ли някой да ми каже къде точно са и имат ли магазин. Дрехите са за Испания и наистина са страхотни.
Магазина да не е на Русалийски проход до клуб Патета?Там съм виждала дрешки за Испания или испански,не си спомням.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
да не става дума за фирма артебул?

# 6
  • Мнения: 204
Magazina e na gurba na zawod votisha, mojete da wleznete ot zad prez platformite za kamioni, ili prez glavnijat vhod no mnogo trudno shte go namerite prez glavnijat vhod, nai dobre ot zadnata strana. Te po princip prodavat na edro i poneje klientite im se surdjat ako prodavat na drebno me pomoliha ako ima njakoi vutre da izchakvam da si trugnat horata.
Namira se zaedno s edin magazin za zimni (ski) drehi, i kato vleznesh tam se vijda nagore po edni stulbi. Ima hubavi neshta, povecheto sa ot kitai no na izvestni firmi.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 883
borisi не е това магазина Naughty Няма нищо от Китай Naughty
Дрешките се шият там и се продават в края на шивашкия цех Peace Даже като минаваш и виждаш как ги шият Peace
Дрешките не са много евтини. Пр. - Тениски 10-13 лв.
Има някои неща от които не съм доволна, но др. са ОК Peace Сладки са  Peace
Фирмата се казва БГ Текс. На втория етаж май беше newsm78 Там като питате я знаят.
Влизаше се някъде от магазина за шевните машини ThinkingПИТАЙТЕ Peace

# 8
  • Мнения: 539
Фирмата беше нещо "Baby...". Испански модели с испански платове, само се шият тук.

# 9
  • Мнения: 1 014
Аз съм купувала от тях. Точно така е , както казва ketito . Като спрете на паркинга на з-д Витоша и попитате охраната, ще ви упътят. Входа е точно до витрината на м-на за шевни м-ни, влиза се навътре и се качвате с асансьора на 3-тия етаж, според мен, но може и на втория да е било. Хората са много любезни и ще ви покажат всичко.

# 10
  • Мнения: 454
Преди месец ходих до въпросния магазин, но не ми харесаха особено дрешките.

# 11
  • Мнения: 3 457
Фирмата беше нещо "Baby...". Испански модели с испански платове, само се шият тук.
Мак бейби ???

# 12
  • Мнения: 539
Незнам, наистина не запомних името

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
А къде точно е магазинчето до Южния парк?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз влизах в това магазинче на Артебул. И наестина имат страхотни неща. Купих риза памучна по-зимна е за 12лв. Но явно не е това, за което вие пишете.

Общи условия

Активация на акаунт