Плуване с учител във Варна

  • 829
  • 9
  •   1
Отговори
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
        Големият ми син  е почти на 7 и искам да го запиша на плуване.Но, нямам представа къде във Варна има детски курсове, а и той е доста страхлив и ще ми трябва инструктор с подход... newsm78 . Бихте ли ме посъветвали и насочили ?

# 1
  • Мнения: 578
На басейна на хотел Света Елена треньорите влизат с малките деца. Твоя син не толкова малък, но предполагам, че ако се налага ще има кой да му помага докато се престраши. Все пак трябва да отидете, да проверите и говорите с треньор на място.

Тренировките са Понеделник, Сряда и Петък от 18.30ч.

# 2
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
             Благодаря ти, JuliaP !Информацията по тази тема се оказа голям дефицит !!! Grinning

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Плувен клуб ОРКА. Тренират във вътрешния топъл басейн на Гранд Хотел Варна. Страхотни треньори и страхотен подход. Дано да успеете да се вредите. Не взимат повече от 5-6 деца.

# 4
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
    Благодаря и на теб, Шани! Дано ни приемат. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 463
През лятото наблюдавах тренировките за деца в басейна на Гранд хотела. Бях приятно впечатлена.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
През лятото наблюдавах тренировките за деца в басейна на Гранд хотела. Бях приятно впечатлена.

е баш за него клуб и аз говоря. Много добре ги тренират децата. Чудесно бих казала.

# 7
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
За Гранда - от каква възраст вземат деца?

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За Гранда - от каква възраст вземат деца?

Над 5 годишни.

# 9
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
За Гранда - от каква възраст вземат деца?

Над 5 годишни.
Благодаря, (малки сме много).
А някой води ли такива малки 2-3 годишни деца зимата на басейн, някъде да се плацикат, да се изморяват и да заякват?

Общи условия

Активация на акаунт