Къде в Пловдив мога да эакупя цветотерапията на д-р Бах?

  • 1 718
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Моля ,който е купувал да ме насочи эа място! Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 668
нИКОЙ ЛИ НЕЭНАЕ Sad

# 2
  • Мнения: 668
Можеш да се обадиш на д-р Пашкулев, за да ти изпрати комплекта по пощата: 0888 214 483

# 3
  • Мнения: 4 414
Можеш да се обадиш на д-р Пашкулев, за да ти изпрати комплекта по пощата: 0888 214 483
И в София ли няма откъде да се купят? А само комплект ли може да се купи...аз искам да си купя 1 есенция. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 655
И в София ли няма откъде да се купят? А само комплект ли може да се купи...аз искам да си купя 1 есенция. Thinking
Agneshka, провери в аптеката на ул.'Съвет на Европа' 22, тел. 9552180

# 5
  • Мнения: 4 414
Много благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 668
Бих препоръчала на всички, които желаят да се лекуват с Баховите есенции или да се обърнат към някой, който се е занимавал достатъчно време с тях (напр. д-р Пашкулев, д-р Господинов, г-жа Филипова), или да изкарат курса при д-р Господинов, който е на 3 нива, за да могат по-точно да подбират сами нужните есенции.
Все още издадената литература по въпроса не е достатъчна.

А само комплект ли може да се купи...аз искам да си купя 1 есенция. Thinking

Дълбоко ме съмнява, че само с 1 есенция ще решиш проблемите си. newsm78  Обикновено се предписват по 3 - 4, в по-тежки случаи може да се стигне и до 9. Всички енергийни лечения "работят" на един и същи принцип - беленето на главата лук - махаш 1 слой, после следващия, докато най-накрая не се покаже истинското "аз". Специално при Баховата терапия това може и да е доста дълъг процес, но пък няма никакви забрани за мента, цигари, алкохол...
Спешните капки не могат да се използват непрекъснато - трябва да се намери в какво се корени проблема и да се изчисти.

Ако решиш да споделиш какво искаш да лекуваш може и да се опитаме да помогнем, предполагам, че и Хамелеона ще се включи с идеи Hug

# 7
  • Мнения: 1 559
Хамелеона няма да може да се включи с идеи, тъй като има постоянен бан по модераторско усмотрение.

Аз се интересувам от Бахови есенции, но съм доста боса по темата. Само се присъединявам към постинга на  honey13 - ако искате да се лекувате сами с Бахови есенции, добре е да минете нужното обучение преди това.

# 8
  • Мнения: 4 414
нямам някакъв важен проблем да лекувам. смятам, че познанията, които имам от нет-а не са достатъчни, за да се самолекувам. исках да взема Дива ябълка, защото и аз и детето доста време имахме "изчистваща кашлица". нея много я мъчеха храчките... но докато се ориентирам, всичко отшумя Wink...което още веднъж ми показа, че не е било необходимо да вземаме каквото и да било и че човек трябва повече да се доверява на собствения си организъм...
абсолютно съгласна съм, че не е добре да се лекува човек с каквото и да било, без да е минал нужното обучение Peace в тази връзка може ли малко инфо за курсовете - телефон, линк? мерси  bouquet

# 9
  • Мнения: 668
Хамелеона няма да може да се включи с идеи, тъй като има постоянен бан по модераторско усмотрение.
Shocked Лошо!

agneshka, това е мобилния на д-р Тодор Господинов: 0887 531 933, обади му се - той води курсовете и ще ти каже кога ще е следващия.

# 10
  • Мнения: 1 668
Хамелеона няма да може да се включи с идеи, тъй като има постоянен бан по модераторско усмотрение.
Shocked Лошо!

agneshka, това е мобилния на д-р Тодор Господинов: 0887 531 933, обади му се - той води курсовете и ще ти каже кога ще е следващия.

а В пЛОВДИВ НЯКАКВИ КОРДИШНАТИ newsm78

# 11
  • Мнения: 4 414
honey13, благодаря   bouquet

# 12
  • Мнения: 668
а В пЛОВДИВ НЯКАКВИ КОРДИШНАТИ newsm78

За съжаление курсовете се провеждат само в София засега, но те са съботно-неделни и при добро желание и възможност би могла да ги посещаваш.

Ако само искаш да се лекуваш, би могла да пишеш на този адрес: http://www.biozonabg.com/contact.htm, Мира Филипова е много отзивчива и ще ти помогне Grinning

# 13
  • Мнения: 1 668
а В пЛОВДИВ НЯКАКВИ КОРДИШНАТИ newsm78

За съжаление курсовете се провеждат само в София засега, но те са съботно-неделни и при добро желание и възможност би могла да ги посещаваш.

Ако само искаш да се лекуваш, би могла да пишеш на този адрес: http://www.biozonabg.com/contact.htm, Мира Филипова е много отзивчива и ще ти помогне Grinning

Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт