Таксиметрова компания с големи багажници.

  • 1 938
  • 6
  •   1
Отговори
Ще сме в БГ за месец-два около Нова Година, и може да ни се наложи да пътуваме 2-3 с такси с детето (надявам се да имаме наша кола през повечето време). Интересува ме има ли таксиметрова компания в София, която да има коли с голям багажник (незает от газова бутилка) в които мога да вкарам сгъваема триколка (Зупър Бъди) която влиза точно в багажник на среден формат кола. Ще е хубаво ако колите са нови и имат Изофикс/ЛАЧ система за вързване на стол (Радиан 65), но не е задължително, мога да го вържа и с коланите.

# 1
  • София
  • Мнения: 44 098
ами по принцип има таксита комби....при тях и с газова би трбвало да влезе...ама фирма точно не мога да се сетя....

за изофикс...според мен е абсурд такота такси да се намери...дет се вика късмет ще е ако някой те изчака и колани да връзваш на столче...

принципно при поръчка на такси по телефона много държът да кажеш ако си с багаж...вероятно тогава пращат кола с по-голям багажник Wink

# 2
  • Мнения: 2 255
Аз като малкия беше още с количка и се налагаше да се "метнем" на такси при поръчката предупреждавах, че съм с бебешка количка и винаги са ми пращали по-голяма кола без проблем  Peace просто трябва да им кажеш преди адреса дори, че после много бързо затварят   Joy

# 3
  • Мнения: 4 916
Вяра е дала най-подходящ съвет. Защото няма компания, която да е с коли с едни и същи багажници Naughty

# 4
Ясно, мерси. Ще се оправя значи.

За изофикса по идея всяка кола произведена след 2002 в ЕУ би трябвало да има изофикс, друг въпрос че повечето шофиори си нямат идея за какво са тия скоби зад седалката.

# 5
  • Мнения: 834
Ами аз съм една от бързозатварящите Heart Eyes диспечерки в таксиметрова компания. Имаме коли с големи багажници. Няма такси без газова /метанова/бутилка, но щом влизат инвалидни колички, значи са достатъчно големи багажниците ни. Нямаме кола по- стара от 2002г, някой модификации от марката коли имат и изо фикс.
Travis, ако искаш повече инфо - на лични, за да не изглежда като реклама. А и без бой Joy няма да си кажа в коя компания работя, защото със сигурност има недоволни тук точно от моята компания.

# 6
  • Мнения: 2 255
Ами аз съм една от бързозатварящите Heart Eyes диспечерки в таксиметрова компания. .................. А и без бой Joy няма да си кажа в коя компания работя, защото със сигурност има недоволни тук точно от моята компания.
Joy то недоволни винаги и от всичко има  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт