Рибено масло.

  • 43 099
  • 33
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 199
Моя позната ми каза,че пие рибено масло .И от както го пиела косата и станала много лъскава и хубава даже и на кучето си давала за козината му.Дали да не си взема че нещо блясъка и се загуби .Някои пил ли е такова нещо.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 783
Вземи си, действа добре за кожа, коса и нокти, и да не ти помогне, няма да ти навреди. И аз пийвам чат-пат.

# 2
  • Мнения: 82
Вземи си.Рибеното масло е много полезно за целия организъм.Като бях малка ми даваха,тогава много го мразех Simple Smile.Трябва и аз да си взема да пия

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси,че ме подсетихте.
И аз ще си взема. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 313
Полезно е и не само за косата.

# 5
  • Мнения: 8 451
С две ръце за рибеното масло.
Сега обаче почнах да чета темата за лененото и май ще сменя временно, звучи ми добре.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз съм чувала добри отзиви за рибеното масло, но дали има странични ефекти. Дали засилва апетита примерно, или пък да не се получат обриви  newsm78

# 7
А дали има значение производителя...?
Чувала съм добри отзиви за Ескимо...,някой да го е пробвал?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Замислям се, дали да не пробвам щом действа толкова добре. А как е на вкус ?

# 9
  • Мнения: 1 976
А дали има значение производителя...?
Чувала съм добри отзиви за Ескимо...,някой да го е пробвал?

Ескимо 3  Peace е едно от най-добрите на нашия пазар!Аз пия такова от месеци  Hug
Не засилва апетита,а за обриви не съм чувала ooooh! полезно е освен за кожата и за сърцето и ставите Party

# 10
  • Мнения: 1 282
Аз почнах да пия Олисалвин. Дано има ефект.

# 11
  • Мнения: 252
Каква му е цената и колко са в една опаковка?Колко време трябва да се пие и по колко пъти на ден?

# 12
  • Мнения: 1 976
Каква му е цената и колко са в една опаковка?Колко време трябва да се пие и по колко пъти на ден?
105 перли за 15 лв- пият се в зависимост от това дали спортуваш.Ако не- по 2 перли на ден Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=25803.0;all

# 13
  • Мнения: 252
Каква му е цената и колко са в една опаковка?Колко време трябва да се пие и по колко пъти на ден?
105 перли за 15 лв- пият се в зависимост от това дали спортуваш.Ако не- по 2 перли на ден Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=25803.0;all

Балгодаря за отговора и линка сега ще го прегледам. Hug

# 14
  • Мнения: 134
Давах Ескимо- масло на малката за засилване на апетита и не само, разбира се. Заради ефекта върху коса и кожа (и функционирането на мозъка) го метнах и аз. Не знам, внуших ли си, но бях нон-стоп гладна. А аз никак нямам нужда от още кила и го спрях.

Общи условия

Активация на акаунт