Намерено е куче, търсим му дом!

  • 512
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Пускам темата и тук и в Дом и семейство за да я видят повече хора, моля модераторите да не я трият поне 1-2 дена

Здравейте!
В района на НДК - зала 12, бТВ е забелязано куче, мъжко, вероятно питбул, кафяв. Не е младо куче, без нашийник, видимо в добро състояние, лекичко накуцва.

тел за връзка: 0887842044

или на лични ми пишете.


Снимах го с телефона, следобяд ще кача и снимка. Много ми е жал за животинката, за съжаление не мога да го прибера у нас, ако го закарам на майка ми ще и станат 5 и съвсем ще откачи 

Според мен кучето е изхвърлено/изгонено. Няма вид на бездомно животно. Така или иначе не мога да се примиря да остане на улицата. Дано се намери стопанина му или нов такъв. Praynig

Вярвам, че тук във форума има добри хора, които биха го обичали, но се търси и временен дом докато намерим постоянен. Сега пак ходих и го гледах, милото се е свило на кравайче и трепери яко, сигурно му е много студено. Поне го нахранихме, изяде един сандвич и две банички и вода пи много, но това не решава проблема. Сега е приютено тука на етажа на БТВ, но във всеки един момент някой може да го изгони навън на студа...

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:12 от доня КОПРИВА

# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
Пусни я в www.dog.bg - там влизат много кучкари и има подфоруми за отделните породи. Дано се намери добър стопанин за животинката !  baby_neutral

# 2
  • Мнения: 3 861
Пусни я в www.dog.bg - там влизат много кучкари и има подфоруми за отделните породи. Дано се намери добър стопанин за животинката !  baby_neutral

Пуснах и там и в bezdom.info, дано някой се обади

Общи условия

Активация на акаунт