Защо болката е само нощем?

  • 1 905
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
Здр, момичета! Simple Smile

Вече втора нощ спейки на дясната страна се събуждам от силна болка, ниско долу Sad В момента, в който се обърна на ляво болката спира Hug Отначало си помислих че може да е апендицит, но не съм сигурна, не съм запозната с болката от него. Всъщност чувствам едно придърпване, разтегляне, толкова силно, почти като разкъсване Sad Някой има ли идея???? Thanks Wink О , аз съм бременна, за малко да пропусна!

# 1
  • Мнения: 9
здрвей mamayani   и аз я имам съшата болка само че и от двете страни, чак някой път се притеснявам, питала съм на няколко места, но все още не съм разговаряла с лекар и ми казват че било нормално...знам ли, дано наистина да е. И мен най-много ме боли нощем, много ми е трудно обръшането и ставането, дано наистина да е нормално  Hug

# 2
  • Мнения: 753
най -добре е според мен да попиташ и гинеколога който следи бременността ти, успех Peace

# 3
  • Мнения: 1 049
Ами както го описваш - разтегля се матката и се придърпват връзките според мен, нали плода расте. Но все пак ако е много силна болката попитай гинеколога си, ние можем само да предполагаме.  Wink

# 4
  • Мнения: 229
и аз имам същата болка .В края на 7 -мия месец съм

# 5
  • Мнения: 593
Ами както го описваш - разтегля се матката и се придърпват връзките според мен, нали плода расте. Но все пак ако е много силна болката попитай гинеколога си, ние можем само да предполагаме.  Wink

Да, до този момент всичко е наред с плода, слава богу Hug, че с първата бременност не беше Sad  И по принцип не съм наясно с това придърпване на връзките, би ли ми обяснила, проблемно ли е???

# 6
Здравейте момичета!
 И при мен е така- само вечер нещо започва да ме опъва от едната страна, а като сменя позата ми минава. Аз съм в 21 г.с. Доктора каза че е съвсем нормално да имам болки в коремната област, нищо не предписа, повече почивка, никакво вдигне на тежки неща, никакви резки движения.  А защо болката е само нощем не питах! Моето бебе тогава е най- актовно и си мисля, че може да ми притиска нерви или органи и затова да са болките. Освен това ми е първа бременност и сега се вслушвам във всяка  реакция на тялото ми и се притеснявам за щяло и нещяло според мен:)
 Леко бременеене на всички! То всяко нещо иска жертви, а това което ни предстои наистина си заслужава!

# 7
  • Мнения: 667
Нямала съм такава болка, но като лежах в патологията докторите и акушерките само повтаряха да лежим наляво. Впоследствие срещнах обяснение защо на ляво, но не си спомням вече. Питам се дали няма връзка и с твоето състояние. Но все пак се консултирай с наблюдаващия те гинеколог.
Леко бременеене!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 114
А как роди първия път?

# 9
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз имам същата болка, но не ежедневно.
Гинекологът от ЖК ми каза, че лежейки на дясната страна или по гръб имало някаква вена, която има вероятност да бъде притисната и от това се получава болката.
За това гледам да спя основно на ляво, въпреки, че не  ми е особено удобно, но знам, че и за бебка е по-добре да се лежи на ляво.

# 10
  • Мнения: 593
А как роди първия път?
Нормално(ненормално), тежко и трудно ooooh! Това пък каква връзка има?

аз имам същата болка, но не ежедневно.
Гинекологът от ЖК ми каза, че лежейки на дясната страна или по гръб имало някаква вена, която има вероятност да бъде притисната и от това се получава болката.
За това гледам да спя основно на ляво, въпреки, че не  ми е особено удобно, но знам, че и за бебка е по-добре да се лежи на ляво.
Разбирам Hug, но наскоро бях чела някъде че не е мн. желателно да се спи на страната на сърцето!

# 11
  • Мнения: 781
Абсолютно същата болка имам и аз, но единствено през ноща. Аз също се старая да спя повече на ляво, но като тръгна да се извъртам и премирам от болки. Сутрин едвам се вдигам от леглото и стана ли минава и през целия ден нищо, вечерта обаче се започва...
Говорила съм с лекаря, изписа ми Магнерот и каза че всичко били нормално  Thinking

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 114
А как роди първия път?
Нормално(ненормално), тежко и трудно ooooh! Това пък каква връзка има?
Просто питам, аз родих секцио и имам някакви притеснения, но до колкото разбирам май болките не е задължително да имат нещо общо с това.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 506
Подобна болка имах и аз. Ней-вероятно се дължи на разтягането на матката. Естествено, ако се изключи друг проблем Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 686
А как роди първия път?
Нормално(ненормално), тежко и трудно ooooh! Това пък каква връзка има?

Има, има! Ако е било секцио или пък имаш друга коремна операция може да са се получили сраствания и те често болят по време на следваща бременност, като се разтягат.

Общи условия

Активация на акаунт