Спешен преглед в Майчин дом

  • 2 601
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, бременна съм в 6-ти месец и снощи към 12.30 получих силни болки и контракции доста на често. Много уплашена събудих приятеля ми и след не много дълго умуване решихме че най-компетентна помощ ще ми окажат в Майчин дом. Към 1.30 спряхме колата пред централния вход и там намерихме бележка , че входа на спешното е от другата страна откъм барчето. И така отидохме до барчето и прословутия СПЕШЕН вход , който обаче беше заключен.Огледахме се за звънец или някой който да ни упъти, но там нямаше жива душа. Почукахме на вратата с надеждата ,че някое живо същество все пак ще се появи но за около 20 минути това не се случи ( да не говорим колко ми беше студено , колко ме болеше и колко бях уплашена). И така след тези наши безуспешни опити се върнахме отново на централния вход с минималната надежда , че там може да се е появило някое живо същество . Но единствения човек който намерихме там беше един татко довел детенце и преживяващ същото като нас. След още малко обикаляне запалихме колата и отидохме в друга болница.Където слава богу ме прегледаха и ми помогнаха. Но аз все още не мога да повярвам , че такова нещо може да ми се случи в Майчин дом.   

# 1
  • София
  • Мнения: 499
Здравей
За спешни случаи  в МД приемното е  преди  да стигнеш бариерата   има един наклон  за коли по него се стига там  на самата улица Здраве  .

# 2
  • Мнения: 1 671
Правилно са ти обяснили - входа на приемното е през тунела на ул. "Здраве", точно преди бариерата на МД. Там денонощно има човек, който вика лекар и акушерка, преглеждат те и ако се налага те приемат. Осветено е и има голяма табела.

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 22:07 от evelinar

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
Правилно са ти обяснили - входа на приемното е през тунела на ул. "Здраве", точно преди бариерата на МД. Там денонощно има човек, който вика лекар и акушерка, преглеждат те и ако се налага те приемат.

Точно така е.Миналата година ми се наложи да отида спешно в 22.30 и ме приеха от там.Пък и точно до тунелчето има кафе.Това кафе дето е в самия МД го затварят още към 19ч. някъде.

# 4
  • Мнения: 82
Мерси за разяснението. Явно не съм се ориентирала.

# 5
Би трябвало да приемат, защото миналата година като лежах в болница към полунощ дойде едно момиче, беше прието.

Общи условия

Активация на акаунт