Продължава да ни зове Oktoberfest в DE- тема 48

  • 10 179
  • 290
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 911
Неzапис.

# 2
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Сърфи, профила на Вечерница и Грами да дублирани!/Вечи, съжалявам че ти пратих 2 ЛС,но късно видях/
Профилите на Лале, Мама мама, Надя Буба, и Мама Мишонка трябва да се добавят.
На мама Мишонка не го открих, някой може ли да помогне и да ми го прати на лични.

П.П.Тук ли ще коментираме за дарението или в старата тема?

# 3
  • Мнения: 606
Честито ви продължение!!!!

Хей, Много сте дейни, мами в DE!!!!

Очаквам обратна връзка за бельото в Калофер!!! Какво ще кажете... Става въпрос за българско качествено  бельо и чорапи!!!
На 1 дете - излиза по 4,60 лв. .... мисля, че е добре!!!!

# 4
  • Мнения: 11 306
Старата е за ключ. Продължаваме тук.
Аз запрятам ръкави и ще ровя в мазето, в моя гардероб от старите времена, когато бях още фиданка.
За обувки да питам - ще искат ли? Какви номера за по-големите деца? Спортни ли да са или всякакви?
До колко кг да е кашончето?

# 5
  • Мнения: 911
Предлагам да превеждаме парите СЕГА, който още не го е направил, zа да имаме юберблик. Отивам до онлайн банката си Wink

# 6
  • Мнения: 3 521
Пуснах сутринта Peace.

# 7
  • Мнения: 911
чудесно, така или иначе не можем да планираме каквото и да било, докато не zнаем с колко раzполагаме. Нека наистина свършим въzможно най-бърzо таzи работа.
И дайте да се раzберем в коя тема пишем, че съвсем объркано стана. Нали ТУК, в новата?
За обувки се сетих нещо. Дайхман имат съвсем прилични кецове zа под и около 10 евро, хем са модерни, хем стват и zа момичета, и zа момчета.

напр. zа момчета

и zа момичета

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 14:24 от Сердика

# 8
  • Мнения: 193
чудесно, така или иначе не можем да планираме каквото и да било, докато не zнаем с колко раzполагаме. Нека наистина свършим въzможно най-бърzо таzи работа.
И дайте да се раzберем в коя тема пишем, че съвсем объркано стана. Нали ТУК, в новата?

sorry, eto idvam:)))

Супер сте, сега видях, каква организация без вас, ето че не става
 Wink

 Hug Hug Hug

Така ,трябва да се изяснят правните въпроси:
1. това което каза Татяна, дали можем да пратим нещо, в голямо количество?
 Но идеята с БГ-РозА Карлово много ми хареса, те имат хубава козметика, не е скъпа, имаха и представителни магазини.

Поемам ангажимента да проверя zени на БГ-Роза, директно, Шехи, за каква козметика, става въпрос и колко? Искаме козметиката да се даде на децата, да не се слaга в складове, значи по 1 на дете или?

2. Как стоят нещата после с дарението в БГ, трябва ли и на Шехи  някакъв документ ot DBM, да не я върнат, като иска да даде нещата на децата лично

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Размишлявам и аз на глас:
Аз мога да пратя тениски...и малко пари. В Росман има изгодни дамски превръзки и качеството никак не е лошо (мисля че са "куча" марка на Always, както Балеа е на Нивеа)
Ако директорката на този дом се навие да даде например име и РД на дете би могло да му се прати и картичка + шоколад в писмо на съответната дата. Не само за Коледа да има благинки и дрешки.

# 10
  • Мнения: 911
Пепе, точно си мислех дали не може да не е само по Коледа.
Мугел, ако сме с камион на спедитора, няма проблем zа границата според мъжа ми.

# 11
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Момичета страхотни сте!
Мугел, не се сърди,но предлагам козметиката да я купим от Росман. Децата ще разберат ,че живеем в Германия и ще се надяват на нещо типично немско. 55 цента,направо без пари.
След време може да им купим и на Карлово. Един душ гел, за колко стига!?

Работете паралелно и за друг транспорт. Муни!?
Не забравйте бельото. Аз сега се замислих, как децата си разпознават бельото? Дали да им вземем такъв маркер и и да го надпишем след това!
Предлагамм в Бг да ги опаковаме на всяко дете индивидуално/ бельото и козметиката/, може в обикновени торбички от найлон, но да е лично за всяко дете!
Аз дрехи нямам подходящи за такива деца  Sad ,но в Бг ще им купя един кашон банани от борсата.

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 14:59 от Шехи

# 12
  • Мнения: 11 306
Пепе, точно си мислех дали не може да не е само по Коледа.
Мугел, ако сме с камион на спедитора, няма проблем zа границата според мъжа ми.
Миналата година получихме по желание адреси на деца от домовете в Сев. България - не помня кои бяха точно и пратихме картички за Коледа и после за рожденните им дни.
Така можем да постъпим и сега.
Да поемем нещо като попечителство (избяга ми другата по-подходящата дума за случая).

# 13
  • Мнения: 193
за рожденнтите дни майките в пловдив имат инфо, може да питаме!
токущо се обадих на БГ РОZА Карлово, шампото е 250 мл 1,02 лв., гела 1,90-240 мл. Имат представителен magazin в Халите в Пловдив, не трябва да се ходи до Карлово или Казанлък, zените са същите
Серди, еми давай тогава и аз да събирам дреshки, но първо да ни кажат размери горе-долу и колко, деца, да не пълнем камиона с боклуzи!

# 14
Може ли да не се въzдържа и да дам една идейка  Laughing
Гледам в нашите деца има творчески теми, много красиви неща правят децата. Не може ли да се участва тук в баzарчета (има сума поводи и начини, обикновено в градината на детето правят подобна раzпродажба ) с творби на децата (може декорирани като картички или други) от теzи домове и после парите да им се иzпращат zа джобни?

Общи условия

Активация на акаунт