А ако вие сте жената на шефа?

  • 3 461
  • 76
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Провокирана от палавата тема - Спали  ли сте с шефа си ?
искам да попитам-ами ако вие сте на мястото на жената на тоя любвеобилен шеф и разберете за забежката му, какво ще направите?
Аз на прима виста се сещам няколко неща-отивам на работното място и оскубвам до голо хубавелката, а на съпруга му изпращам ревизия. Heart EyesВтори вариант- налагам запор на имуществото и след развода, след като съм го разнесла из всичките му партньори, и тотално съм му разбила репутацията го оставям да се люби на воля.Трети- уговарям си една среща със съпруга на любовницата и й разбивам семейството.
А вашите варианти? #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 726
-отивам на работното място и оскубвам до голо хубавелката
Нищо подобно няма да направя. Защо е нужно да се самоунижавам?!

# 2
  • Мнения: 5 577
ще изневеря на воля и аз  Heart Eyes

-отивам на работното място и оскубвам до голо хубавелката
Нищо подобно няма да направя. Защо е нужно да се самоунижавам?!

подкрепям Кас, няма по-унизително нещо от такава постъпка  Sick една себеужаваща се жена никога не постъпва така, според мен

# 3
  • Мнения: 677
А шамарите на шефа къде ги забрави?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 745
Мъжът ми не е шеф на никого. Но ако ми изневери и разбера, съм се замисляла как бих реагирала.  Thinking Може би ще му го върна.  Rolling Eyes А в подобна ситуация като гореописаната по-виновен е мъжът, според мен.

# 5
  • Мнения: 4 726
 Сега като се размислих и се сетих за темата за въшките Thinking Предполагаемо след като науча за секса на мъжа с подчинена, ще съм му обидена дълго време и няма да има досег до личното ми ложе Mr. Green Та, след като могат да се намерят въшки от бурканче ( събирани и продавани от находчиви предприемачи  Mr. Green ), що да не се намерят и пучи такива Thinking Ами чудно, като му подавам слиповете на излизане от банята бих пуснала няколко вътре  bowuu

# 6
  • Мнения: 307
искам да попитам-ами ако вие сте на мястото на жената на тоя любвеобилен шеф и разберете за забежката му, какво ще направите?

Ще си спретнем тройка  Mr. Green  обаче това в рамките на шегата

# 7
  • Мнения: 6 992
 Rolling Eyes
Я, как не съм хукнала да се занимавам. Та в мойта служба хубавци няма ли Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 401
Не съм мислила по въпроса, не искам и да се замислям.  Ако се случи ще реагирам според настроението си.
То всъщност май всички шефове са обект на такива атаки, и от тях зависи дали ще имат развитие, не от някой друг.  

# 9
  • Мнения: 3 268
На думи много неща мога да направя,но в действителност много ще страдам.Невъзможно е да спреш един мъж,ако е обзет от желание и страст.Само можеш да чакаш.

# 10
  • Мнения: 25 568
Ще му изхарча парите с кеф. Тя сама ще го остави после. Но и мен няма да ме има.  Mr. Green

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Що автоматично приехте, че шефа от оная тема е женен?

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Е, аз не твърдя ,че оня шеф е същия този шеф.Но идеите са една от други по-интересни Joy
Давайте да направим конкурс-сладко отмъщение за шавливи съпрузи, в случая-нечии шефове.На мен ми допада идеята за поголовно харчене, ама ако си стиска паричките на тайно място?
И за срамните въшки е интересно, струва си.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Офф хич не е смешно, познавам една жена от хубавица в моента е 30кг с морки дрехи. Мъжът и  уволни въпросната служителка, но какво от това, съпругата му вече не прилича на човек  Tired Сигурно се питате защо не го е напуснала - ами трудно е да напусне И парите му

# 14
  • Мнения: 4 726
ами трудно е да напусне И парите му
Тъкмо това написах в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт