Кое е първото нещо което ви впечатли в настоящия ви съпруг\приятел

  • 4 105
  • 117
  •   1
Отговори
Когато го видях за първи път май видях само очите му. Невероятно топъл и дълбок поглед. След това открих невероятното му чувство за хумор. А вие мили дами?!

# 1
  • Мнения: 2 401
Гласът. Височината.

# 2
  • София
  • Мнения: 218
Аз бях влюбена в моя настоящ приятел още преди да се запозная с него(писахме си в чата),а след като се срещнахме в реалния живот вече бях на 100% сигурна,че това е мъжът на моя живот.Харесвам всичко в този човек Heart Eyes и визия и характер,огромно чувство за хумор и отлична комуникативност с хората...............

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Незнам....не го помнех за първата среща Mr. Green
Ама като отивах към първата среща знаех, че много ми е харесал вечерта Crazy

# 4
  • Мнения: 46 437
Визията му като цяло, ако трябва да избирам, може би къдриците  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 474
Излъчваше спокойствие, топлина и някаква сигурност това ме спечели. Flutter
А на 30 мин. от запознанството ни вече ме гледаше в очите влюбено Crazy Crazy

# 6
Всичко, имаше невероятно излъчване. Плени ме от първата ни среща и така е до сега .

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 14:42 от foxy05

# 7
  • Мнения: 14 472
когато го видях, за първи път си казах "леле, колко готин мъж". дотогава не ми се беше случвало Blush

# 8
  • Мнения: 4 965
Височината (194 см.), очите (невероятни зелени очи), усмивката и ръцете.
Първата ми мисъл беше: "Божеее, как може да е толкова висок.", а втората: "Това е моят мъж."

# 9
  • Мнения: 15
Ако трябва да бъда наистин честна-всичко ме впечатли,абсолютно всичко.Изглеждаше така все едно току що е излезнал от модно списание. Grinning

# 10
  • Мнения: 2 716
Нищо. Не е любов от пръв поглед. Аз си имах гадже, той също.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Впечатли ме с това, че е мъж с ценности. Исках го за баща на детето си. Хубостта е до време, а на децата им трябват ценности.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мдаа и мен нищо не ме впечатли  Crazy. Дори се запознавах с него три пъти  Laughing.

# 13
  • Мнения: 5 577
на първата среща не го харесах изобщо, после се влюбих,по-късно разбрах, че искам да е баща на децата ми.  Heart Eyes

# 14
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ха Simple Smile На първата ни среща ми се стори много отракан и нахален и не го харесах....тогава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт