ние вече се отбихме и аз съм тъжна

  • 646
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
мами, само бях чувала че спирането на кърменето е тежък емоционален момент за майката, от 5 дни вече не кърмя Вики и найстина съм в особено настроение, хем ми е тъжно,хем се опитвам да се утешавам че все пак и този момент трябва да дойде някога( само да уточня, че кърмата ми спря до някакви капки и вече ме болеше като задърпа напразно). вие колко време тъгувахте?

# 1
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Е, хайде горе главата! Нали, знаеш, че всяко нещо си има начало и край, знаеш го, де, сама го казваш  Laughing

# 2
  • Мнения: 22
лелеее, много тъжно звучи!  Cry Аз още кърмя /8-ми месец/ и не ми се мисли какво ще бъде...и кога.  ooooh! А детето как реагира? Търси ли? Нервно ли е? Като знам, че ние САМО така се успокояваме!  #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 674
Спокойно!Незная само как се успокоявате.Ние със сукане оправяме всичко.Бебчо как го приема?Търси ли цица?

# 4
  • Мнения: 133
здравейте, честно казано мисля че отбиването не бе толкова трагично за бебо, търси цица по-рядко, но успявам да го залъжа и с шише със сокче например гушнат в позата като за кърмене, честно да си призная може би трябваше да му давам още известно време, колкото и капки да са това, но понеже  трябваше да съм спряла до средата на декември (ще ходим в чужбина), не бях сигурна колко време ще ми отнеме и спрях още сега, което още ме натъжава, защото не знам дали постъпих правилно Cry

# 5
  • Мнения: 753
Не тъгувай, направила си много добро на детето си, кърмейки го тези 9 месеца!

# 6
  • Мнения: 19 289
айде сега не е толкова трагично.не е като да спреш да кърмиш преди бебео да е навършил 6месеца.

# 7
  • Мнения: 203
Аз пък направо ти завиждам, искаше ми се да имам твоят проблем, защото ние нямаме никакви изгледи за спиране, а на мен започва да ми натежава.

# 8
  • Мнения: 1 432
Аз пък направо ти завиждам, искаше ми се да имам твоят проблем, защото ние нямаме никакви изгледи за спиране, а на мен започва да ми натежава.

И на мен  Embarassed
А на теб ще ти мине ,няма стра6но   bouquet

# 9
  • Мнения: 539
Разбирам те. Аз още кърмя и на моменти доста ми тежи това, но като се замисля за момента на отбиване (който няма изгледи скоро да настъпи Mr. Green ) ми се насълзяват очите. Cry

Дано бързо ти мине тъгата Peace

# 10
  • Мнения: 966
Краят все някога настъпва, не съжалявай  Hug
Аз кърмих до 1г. и 2м. и даже се радвах,когато краят дойде  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт