Малко интимен въпрос...

  • 1 291
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте...наскоро родих и то доста тежко и се наложи епизотомия с доста шевове - вътрешни и външни,  вече няколко седмици са минали, а шевовете си стоят и ми предстои да отида на преглед, за да видим дали им е време да се махат, но ме притеснява това, че от раждането насам не съм се обезкосмявала по никакъв начин отдолу точно поради наличието на бродерия Simple Smile Според вас мога ли да го направя по някакъв начин...не говорим за кола маска, ами с крем например или да изчакам да се махнат/или паднат шевовете сами? Извинявам се ако звучи глупаво малко въпроса ми или ако е разискван вече, но наистина няма кого да попитам за съвет, а се чувствам ужасно некомфортно по този начин...
Благодаря ви предварително за всяко мнение!

# 1
  • Мнения: 3 830
Най-добре е да питаш лекар дали може.

Мисля, че няма да има проблем, но ако имаш телефона на лекаря, най-добре с него да се посъветваш  Peace

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
По- добре изчакай. Максимум до месец всичко ще е само спомен и отново ще можеш да вкараш прическа  Wink

# 3
  • Мнения: 4 053
Тарталета ти е казала всичко  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 207
По добре изчакай с космите,по-важно е всичко да зарастне както трябва.На лекара няма да му пречи. Peace

# 5
  • Мнения: 4 496
Не се притеснявай!Доброто зарастване е по-важно от това,и лекаря ти го знае. Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Не се притеснявай!Доброто зарастване е по-важно от това,и лекаря ти го знае. Flutter
Същото смятам и аз. Wink

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
По добре изчакай с космите,по-важно е всичко да зарастне както трябва.На лекара няма да му пречи. Peace

# 8
  • Мнения: 19 296
и според мен изчакай.лекарят ти е виждал подобни неща и няма да му направи впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт