Въпрос за детския албум-дневник

  • 617
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Искам да помоля мамите които имат от тези дневничета за съвет. Понеже страниците са гланцирани се чудя с какво да залепя снимките здраво така че да издържат дълго време. Thinking
Другото което умувам е с какво да оставим отпечатък от крачето и ръчичката.Rolling Eyes
 Помагайте с идеи. Flutter

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз лепя с обикновено лепило - от тези, дето са като стикове. Толкова е здраво, че не можах да отлепя снимка 5 минути, след като я бах залепила.
За отпечатъците - крачето го боядисах с водни боички, а ръчичките мацнах в тампон за печат. Ръцете се отпечатаха по-добре, така че това е по-удачния вариант!

# 2
  • Мнения: 532
Аз съм лепила с двойнозалепващи лепенки.Продават се във всяко фото (може би по- голямо )не мисля че могат да се разлепят.

# 3
Аз изолзвах тиксо за снимките.Лепих ги отзад.А крачето и ръчичката ги нарисувах с помощта на таткото.Той държеше Дидко изправен,а аз рисувах по контурите на крачето и ръчичката.За мой късмет на Дидко му беше интересно и не мърдаше докато свърша.
Успех!

# 4
  • Мнения: 4 390
Намазвам дланите и ходилцата с наситен цвят червило и отпечатвам.
Става идеално и лесно се почиства след това. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 755
Аз използвам лепило Хелметекс. С него хем бързо хваща, хем няма отлепване ( е затова трябва да внимавам как залепвам снимката, че после няма връщане назад ). Що се отнася до отпечатъка на крачетата и ръчичките, аз направих така :
Очертах ги върху лист хартия ( много усилия ми костваше, тъй като бебо постоянно мърдаше ), след което изрязах шаблона и с негова помощ ги очертах в албумчето. Мисля, че добре стана  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт