Зимно чувалче за количка на ТСМ

  • 5 916
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте,
търся си зимен чувал за количката.Тук във форума прочетох,че ТСМ имат,обаче вече в няколко публикации чета за тях в минало време,все едно преди са се продавали,а вече не.Вие имате ли инфо дали още се продават по техните магазини?Който има чувалчето ще сподели ли дали става за 9-10-11 мес бебе,което стои седнало в количката(да топли от кръста надолу)?И последно можете ли да кажете ориентировъчна цена?

# 1
  • Мнения: 3 698
Става за 9-10-11 месечно бебе.Много е топличко, защото е с пух.Гледах, че имаше подобни в www.tweety-bg.com
налични, но сега не ми се отваря сайта. Поне може да провериш за цената Иначе нашето го взехме отдавна и не си спомням колко струваше, само помня, че никак не беше скъпо.

# 2
  • Мнения: 2 309
Ние ползвахме миналата зима такова, че количката беше лятна и нямаше. Много е топличко, сега като се замислих няма какво да го правя. Искаш ли го?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Искам го да!

# 4
  • Мнения: 644
Дали ще се намери още една добра мама като daizy  ,която да има 4увал4е и ве4е да не й е необходимо?  Praynig  Blush Praynig Благодаря предварително!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 309
Е, браво, радвам се, драсни ми като можеш на лични да се разберем.

# 6
  • Мнения: 829
и аз търся такова чувалче за количка, пухенко на ТСМ  Wink ако някоя мама се чуди какво да прави със своето, моля, пишете ми на лични  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Поръчах на една приятелка да проверява и да ми купи такова от ТСМ-ските магазини. В един и отговорили, 4е в склада имат едно с лек фабри4ен дефект-едната капса не работи, но мове да се смени и са направили отстъпка от 1 лв-от 22 на 21 й го дали.Междувремевнно на мен една приятелка слу4аино се оказа, 4е има такова и ще ми го даде. Така,че на мен купеното ми е излишно. Една друга мама прояви интерес да го купи, но ще се видим с нея чак другата седмица и ако се откаже, ще ви пиша.

# 8
  • Мнения: 644
Ами ако се откаже-пиши тук или на ли4ни,моля те!  Praynig Blush

# 9
  • Мнения: 105
И аз се нареждам ако някоя маам има такова чувалче, което и е излишно да ми пише на лични. Предварително благодаря

# 10
  • Мнения: 829
бих искала да попитам мамите, използвали такова чувалче, има ли то дупки на долната страна за коланите на количката? и каква материя е отвън и отвътре? предварително благодаря за отговорите  Hug

# 11
  • Мнения: 339
Giordani също имат такова чувалче. Аз съм решила още утре да го купувам, че зимата май дойде. Много е изпипано-наистина изглежда много топло и комфортно за детето. Минава под гръбчето-т.е. топли и отдолу и коланите минават през него.

# 12
  • Мнения: 998
А нкой да е виждал такова чувалче, но отвътре с агнешка кожа? Имахме такова с каката, но го откраднаха, а е купувано от Германия и сега няма кой да ми прати от там.

# 13
  • Мнения: 324
А нкой да е виждал такова чувалче, но отвътре с агнешка кожа? Имахме такова с каката, но го откраднаха, а е купувано от Германия и сега няма кой да ми прати от там.
Не съм виждала в България. А съм се оглеждала специално  Wink
Но снощи, докато се рових в един немски сайт попаднах на такова.

Страхотно е, но и цената му си я бива...близо 90 евро е  ooooh!. Ако е приемлива за теб, можеш да се включиш с поръчка в тази тема

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз съм купувала от другата верига магазин /немски, не мога да се сетя как се казват/ и съм супер недоволна. Като се изпра и стана на едни петна и дотам. Не можах да излезнат с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт