Отговори
  • Мнения: 207
Това искам да попитам, чудех се дали е добра тази комбинация и ако да, може ли да ми препоръчате марка  Peace
Гледах модел на Candy-Alise и се чудя....... май бях чула, че не е удачен вариант да са комбинирани. т.е. на един барабан newsm78
Дали не се измачкват много дрехите в сушилнята....
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
ако имаш възможност вземи си ги отделно  Peace

# 2
  • Мнения: 2 309
Имах преди една английска пералня, комбинирана със сушилня / не мога да се сетя как се казваше/, та не бях доволна, хич не се справяше горката, трябваше вътре да се въртят две тениски, за да ги изсуши, а с цялото пране нищо не ставаше. Незнам сега може да има нещо по-добро на пазара, но аз лично комбинирани уреди не харесвам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами, доволна съм - Индезит е, ползвам я от 5-6 години вече. Напоследък почти не ползвам сушилнята и мисля, дори следващата да няма такава функция.

# 4
  • Мнения: 2 614
Имаме я отскоро и съм доволна. Нямаме неостъклена тераса и прането съхне ужасно бавно, сега вече е друго.  Peace Bosch е нашата. Сигурно, ако имахме достатъчно място в мокрото помещение щяхме да си купим отделни уреди, но ....

По въпроса за мачкането на дрехите - да, мачкат се, но ги мачка пералнята (1200 оборота), като центруфугира, не сушилнята!  Peace

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 15:09 от правда_z

# 5
  • Мнения: 84
Да, доволна съм. Много е удобно - вече не простирам почти. Ползвам 2 в 1. Само внимавай какви тъкани пускаш да сушиш - аз изгорих едно любимо яке  Cry Но аз съм си виновна, не машината.

# 6
  • Мнения: 23
Az imam kombinirana no ne sum fdovolna i si kupihme sushilnja otdelno. Mnogo po dobre e da ne sa 2 v 1.

# 7
  • Мнения: 266
И моята е Индезит. За мен е добър вариант ако няма място за двете отделно. Сушилнята използвам главно за бельо, чорапи и т.н. или при спенш случаи. Удобно е.

# 8
  • Мнения: 207
няма място да и аз си мисля, че са бельо , чаршафи и т.н. наистина ще върши работа Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
ако имаш възможност вземи си ги отделно  Peace

Я да питам и аз, защо е по добре да са отделно, каква е разликата. Сега се сещам, че имаше преди време подобна тема и там пак така се споменаваше да са отделно, ама нямам спомени защо  newsm78

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 901
Ами, доволна съм - Индезит е, ползвам я от 5-6 години вече. Напоследък почти не ползвам сушилнята и мисля, дори следващата да няма такава функция.

И аз така, моята също е Индезит от 3-4 години я имам, а сушилня ползвам  рядко,
само  в междините сезони, когато дрехите съхнат по -трудно.

# 11
  • Мнения: 207
Я да питам и аз, защо е по добре да са отделно, каква е разликата. Сега се сещам, че имаше преди време подобна тема и там пак така се споменаваше да са отделно, ама нямам спомени защо


ако някой даде линк към страрата тема ще съм благодарна  bouquet

# 12
  • Мнения: 14 486
ами това за поотделното са някакви легенди, аз съм го чела в една статия в наш дом. по-бързо се износвали или нещо подобно.моята е аристон, суша постоянно в нея, дори и лятно време. доволна съм. е, след време като преремонтирам /за кой ли път/ кухнята и като станем повече хора мисля да сложа отделни, но засега ме устройва Peace

# 13
  • Мнения: 109
Моята е Индезит ,купувана през 1999г. и майстор не я е пипал (да не дърпам дявола за опашката). Предпочитам стандартния начин за сушене на дрехи - на простира. Сушилнята я ползвам само за да до изсуша в зимните месеци нещо ,което е стояло няколко дни на простира или да изсуша нещо, което е току що изпрано ,а е спешно.

# 14
  • Мнения: 118
Побутвам темата, защото живо ме интересува - нямаме тераса, суша вътре, вследствие на което проблема с мухъла става неудържим! Помогнете! Място за втори уред ще е трудно да се намери, ако ми препоръчате 2в1, ще съм щастлива.
Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт