Странан Подутина

  • 670
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 982
Здравейте,
Искам само да попитам, случайно на някои да му се е случвало да има подутина на свивката на крака и тялото отгоре, от страната на корема.
Не ме боли, сякаш не е вена, просто е подуто. Като се натисне е меко.
Ще ходя скоро на консултация, и ще питам доки, но някои ако знае нещо, ще съм му благодарна ако сподели.
Приятен и полотворен ден  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не искам да те стряскам,но веднага отиди на лекар!!!Може да става въпрос за тромб,а това състояние е опасно!Дано не е такова,но не отлагай!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Ходи ли на лекар,какво ти казаха?Дано всичко е наред Hug

# 3
  • Мнения: 27 524
Искам само да попитам, случайно на някои да му се е случвало да има подутина на свивката на крака и тялото отгоре, от страната на корема.

Извинявай, но аз така и не разбрах къде точно имаш подутина  Simple Smile
Не се шашкай, първо. По време на бременност подутините са често срещани, защото бебето притиска различни вени и кръвта се позаседява тук и там. Аз получавах огромни подутини на срамните си устни. Да не ти казвам как се шашнах първата сутрин, когато открих, че имам огромен тестис в гащите си  #Crazy Добре, че беше дир-а, за да не получа удар  Laughing
Спокойно, обясни къде и какво имаш и не се притеснявай  Hug

# 4
  • Мнения: 133
За жалост и аз не успях със сигурност да разбера, къде точно е подутината, но до колкото се ориентирам може да е лимфен възел - подуват се понякога от физическо претоварване, а може да е това, за което говори Блонди - няколко мой познати се оплакваха от подобни подувания в областта на слабините, точно заради лошото кръвообращение по време на бременност... При всички случаи се консултирай с гинеколога си за проблема!
Блонди - уби ме от смях  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт