притеснение на една бременна

  • 856
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета! Моят проблем е, че вече доста време вдигам температура 37-37.2. Непрекъснато си меря температурата, и няколко пъти на ден засичам този резултат. Лежах в болница за задържане и ми правиха всякакви изследвания - кръв, урина и др., но резултатите бяха добри. Много се притеснявам Sad, защото ми се струва ненормално, температурата все пак показва някакво възпаление. А ми остава още поне месец до раждането. Може ли някой да ме посъветва какво да направя?

# 1
  • Мнения: X
Консултация с друг гинеколог и нови изследвания. Успех!

# 2
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
аз знам че тази Т е нормална при бременност

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Аз също съм чувала, че такава температура е нормална за бременни, но ти пак си питай специалист. Peace

# 4
  • Мнения: 135
Моята нормална температура е 37 градуса и не съм се притеснявала докато бях бременна. Може и да пробваш с друг термометър. Когато малкия се роди термометъра все показваше над 37 гр. като го смених изведнъж температурата падна. Ако след консултацията с лекар всичко е ОК не се притеснявай

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Нищо не пречи да си направиш ПКК (пълна кръвна картина), там ще се види ако има нещо притеснително. Дори без направление можеш да отидеш в някоя лаборатория - за 2 лв ще ти направят изследването и след час ще знаеш дали има нещо притеснително  Peace Успех!

# 6
На мен тази Т ми се струва нормална. Все пак влизайки в последните месеци обменните процеси са доста интензивни. Но явно това няма да те успокои. Ако много го мислиш отиди на термовизионна диагностика - абсолютно безвредна за теб и бебето.Вижда се всичко и всякакви болести и аномалии. Аз първият път леко се шашнах, защото не знаех, че имам толкова много неща.
Намира се на ул.Солунска м/у ул Хр.Ботев към ул.Витошка от лявата страна.
Успех и не се шашкай

# 7
  • Мнения: 1 802
merypav, няма защо да се притесняваш, ако се чувстваш добре, пък и при мен имаше от време на време такава Т. Щом са ти правени изследвания и няма нищо притеснително из тях - значи дерзай! Ако се притесняваш за тази незначителна Т  е по лошо за теб!
Успешно раждане!  Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт