помпа за сополи

  • 10 471
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 714
Някои ползвал ли е такава помпа,ние сме на пет месеца и от няколко дни сме със сополчета,педито ми каза само физилогичен разтвор и с помпата да ги изпомпвам

# 1
аз използвам такава помпа на nuk многосам доволна. Първо слагам физиологичен разтвор или sterimar и после издърпвам с помпата

# 2
  • Мнения: 729
Аз ползвам помпичка на Камера.Тя е единственното спасение при хрема.Само с нея мога да отпуша носа на Моника.Капвам 2 капки физ.р-р изчаквам окоро 1 минута и издърпвам сополките.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Ние пък си я направихме сами когато Алекс беше малък.  Laughing От тези пластмасовите меки играчки махнахме отдолу свиркащото и на негово място сложихме стъкленото от капкомера. Страхотна работа ни вършеше. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз започнах след годинката защото все ме беше страх,но едва ли е проблем и на тази възраст. Определено върши чудесна работа

# 5
# 6
  • Мнения: 5 393
Ползвах аспиратор почти ежедневно през първата година.Иво имаше постоянно запушен нос, това беше единственото спасение.Физ.разтвор и след това издърпване с аспиратора.Преди да го поставиш в ноздричката, стисни гумената част и запуши другата ноздра.Не се помпа в нослето.

# 7
  • Мнения: 3 146
Ползвах, но малко, защото моят така я мразеше и пищеше от нея, че сега, само като я види и пищи. Иначе е много ефикасна!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ние купихме 2 помпи, едната беше за по-голямо бебе и изобщо не можеше да влезе в ноздрата, а другата - по-малка, на Чико, но така и не можахме да се справим. Научих се с клечки за уши да ги завъртам сополите и така е до днес  Laughing

# 9
Ползвала съм и върши страхотна работа!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
Сигурно аз не правя нещо както трябва или помпичката ми не струва,защото досега не съм успяла да издърпам и един сопол!Уж я стисвам,запушвам другата ноздра и я изпускам когато съм я пъхнала в ноздрата,обаче нищо не става  33uu

# 11
  • Мнения: 4 621
Имах такава, но така и не успях да я използвам по предназначение Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Ползвах на Нук, много хубава работа вършеше само да и хванеш цаката.

# 13
  • Мнения: 89
Ползвала съм и върши страхотна работа!

и ние имаме на Чико и, честно казано, не ми върши почти никаква работа - не знам дали тази марка са така, мисля си да купя друга да пробвам. засега и аз така се справям - с клечка за уши, изтеглям малко от памучето, навивам и вадя. но определено това не е от любимите процедури на дъщеря ми

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Да, ползвам, лесно е. Хитра идея е докато изсмукваш едната ноздра да запушиш другата, за да изкараш повече секрети.

Общи условия

Активация на акаунт