Бебешки дрешки на Fuar baby - откъде?

  • 1 113
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Има ли идея някой къде има склад на вносителите или магазин с голям избор на дрехи с тази марка? От бодитата съм изключително доволна - от еко памук, красиви, удобни. Проблемът е, че местата, откъдето преди купувах, вече почти не зареждат - Малечко на К. Величков, едно магазинче до Глобус на Оряхово (жк. Света Троица). Моля, помагайте!

# 1
  • Мнения: 4 999
аз купувам от Пинокиото в Дружба  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 833
Има ги и в Бебелан на Плиска и са по- евтини, отколкото в Пинокио -Дружба

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Да, в Пинокио в Дружба има, но не знам дали има друго, освен бодита. А преди имаше Пинокио и някъде при К. Величков.

# 4
  • Мнения: 23
Много са хубави стоките на Fuar baby - и аз ги взимам от Пинокио. Имат не само бодита: пеленки, одеалца, различни комплектчета и т.н.

# 5
  • Мнения: 255
Бебе+, Пинко в Младост едно магазинче но незнам как се казва

# 6
  • Мнения: 429
а къде и беше склада за наедро
Някъде около КАТ май, ако някой знае  да сподели

# 7
  • Мнения: 28
Има ли идея някой къде има склад на вносителите или магазин с голям избор на дрехи с тази марка? От бодитата съм изключително доволна - от еко памук, красиви, удобни. Проблемът е, че местата, откъдето преди купувах, вече почти не зареждат - Малечко на К. Величков, едно магазинче до Глобус на Оряхово (жк. Света Троица). Моля, помагайте!

магазин Симба,ул.Червена роза и бул.Г.Делчев има доста неща и бодита с д.ръкав на Fuar Baby

# 8
  • София
  • Мнения: 1 715
Заредили са добре в Малечко на К. Величков. Сдобихме се с нови дрешки Mr. Green А тези в екрю, които са от органичен памук, са невероятни Peace

Общи условия

Активация на акаунт