Как се справяте с депресията???

  • 708
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 533
Здравейте, момичета-кокичета  Hug Много от нас често изпадат в кофти настроение, заради мъж, работа, външен вид и тн.
Та моят въпрос е, понеже в такива сладки моментчета посягаме и към хладилника  Twisted Evil, как се справяте ВИЕ с порива да се натъпчеш до припадък със сладко или подобно???? Whistling
Е хайде, не съм се старала това постче да е шарено, но все пак се надявам на отзивчиви и свежи идеи  Hug Hug Hug Hug Hug

# 1
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз гледам да тренирам интензивно и упорито, въпреки че сега със смяната на сезона сериозно ме домързява Twisted Evil Позволявам си по някое блокче шоколад или си правя горещи напитки с какао/ мляко/ мед/ канела/ ванилия, според желанието си ги комбинирам. От няколко дни готвим в къщи пюрета от ряпа и глави целина, вместо от картофи. Пия рибено масло и взимам мултивитамин комплекс, понякога валериан преди лягане. И ям плодове в несвяс Heart Eyes Другите неща като да си поплача на половинката, да си запаля ароматни свещи и такива али-бали са ясни. Ама май ако много се депресирам взимам, че се наяждам като човек Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт