детски часовник

  • 2 420
  • 6
  •   1
Отговори
Дайте идея от къде може да се купи хубав детски часовник. Приблизителна цена и магазин?

# 1
  • Мнения: 2 700
Какви часовници търсиш? Стенен, настолен или за ръка?
Стенни търсих и купувах миналата година и доколкото помня цената им варираше от 12 до 25 лв. Предиг няколко години бях купувала ръчен "Барби" и той се движеше в тези граници.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Стенни и настолни (будилници, комбинация с радио и т.н.) има в Бонжур на пл. Славейков и в Хепиленд на Черни връх. Цените им са от 15лв нагоре и са с героите на Дисни.
Ръчни съм виждала в едно магазинче за часовници на Патриарха - между Ангел Кънчев и Витошка, но там не съм влизала и не мога да кажа в момента цени. Ако ти е далеч мога да проверя - минавам всеки ден от там.
Където продават аксесоари на Winx има и ръчни часовници - нещо около 38 лева им беше цената.
В почти всеки часовникарски магазин има и по няколко детски модела. На дъщеря ми взех на Q&Q за около 12 лв. (виждала съм ги и по 16лв). Картинката не е нищо особело - зайче, фея или нещо подобно, но е с много мека и лесно слагаща се верижка.

# 3
  • Мнения: 1 674
SWATCH - за мен няма по-добри. И двамата се научиха да познават лесно часа, къпят се с тях, ...Дори ги пера в пералнята. Има много модели и за момчета и за момиченца. Баткото, на 11г, вече е с мъжки.
Магазини има в Мола, в Цум, ако не се лъжа и в Скай сити Център. Цената на детските модели е около 60лв, заслужават си и последната стотинка.

# 4
Много, многого ви благоаря, трябваше да уточня, че търся ръчен, момичешки. Всъщност вчера купихме един от рума в Младост 2, уж Q&Q /поредния/ за 9,50. Никъде обаче не му пише марката. Днес вече една част от каишката изпадна. Закрепихме я де.., ама толкова са афиф, че по-добре наистина да купя нещо истинско, иначе рискувам да се разоря,- всяка седмица- нов боклук.
Paleto, какви са цените на детските модели, ако сте го купували скоро?                                       

# 5
 doh Аааама че съм, всъщност сега видях че си я пиасала. Извинявай Flowers Bouquet

# 6
Прощавайте ама от къде мога да купя хубав детски часовник прилично изглеждащ цената му да е до 50лв. Rolling EyesЗащото аз обиколих почти всички магазини за часовници в София и няма всичките са с някакви без мислени екстри за ски за фитнес за не знам си още какво и само това му вдига цената моля ви кажете някой магазин!!!!!!!:thinking:аз така си мисля че тези екстри не са нужни поне на мене ми трябват чак такива защото детето ми не ходи на ски,плуване и пр. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт