Търся спешно един крем на BioDerma.

  • 891
  • 14
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Става дума ето за този крем
http://www.leguidesante.eu/photoderm-spray-spf30-100ml/products_888.html
http://www.pharmaprestige.com/index.htm?lang=en&search_marque=bioderma

От няколко години го ползвам по препоръка на дерматолог и съм страшно доволна. До скоро успявах да го намирам в аптеките обаче сега като ми свърши опаковката и тръгнах да търся се оказа че нямало внос.
Моля ако го видите някъде останал пишете тук или на лични къде го има да си го купя.

# 1
  • Мнения: 377
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.

# 2
  • Мнения: 10 686
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile


Днес минах точно в тези две аптеки. Няма.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А в ремедиума провери ли, там винаги са добре заредени, и на биодерма имат всички продукти май, или поне повече от други аптеки.

# 5
  • Мнения: 377
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile

[/quote]
 Shocked
Да точно за тази на Стамболийски.
Сещам се и за една аптека точно срещу МОЛ София, но там нещата бяха по - скъпи.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 468
Провери ли в Ремедиумите?
http://www.remedium-bg.com/showpage.php?PageID=1

# 7
  • София
  • Мнения: 462
На Красно село в аптеката го има.Тази която е на автобусната спирка посока "Надежда".
Поне преди месец го имаха,от тогава не съм влизала там.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

В сайта нищо не предлагат на биодерма. Но ще се разходя да видя на място.

Марипоса, благодаря. Ще отида възможно най-скоро. Лошото е че с тази стачка влача малкия с мен и съм малко затруднена да обикалям.

# 9
  • София
  • Мнения: 289
Моля ако го видите някъде останал пишете тук или на лични къде го има да си го купя.

Аз също ползвам крем на Биодерма, но с фактор 50+ и също съм доволна.  Аз съм го купувала от аптеката на ХИТ в Люлин. Можеш да се обадиш по телефона и да попиташ дали го имат.  Този, който си показала е 100 ml и след като струва 30 лв. мисля, че е много изгодно. Моя e 40 ml и е 31 лв.  Wink

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също ползвам крем на Биодерма, но с фактор 50+ и също съм доволна.  Аз съм го купувала от аптеката на ХИТ в Люлин. Можеш да се обадиш по телефона и да попиташ дали го имат.  Този, който си показала е 100 ml и след като струва 30 лв. мисля, че е много изгодно. Моя e 40 ml и е 31 лв.  Wink

Да. И аз затова него издирвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 468
В сайта нищо не предлагат на биодерма. Но ще се разходя да видя на място.
От сайта избрах нарочно линка с адресите и телефоните, за да изпреваря питането> а къде са те?, а не, за да посоча крема на сайта им. Wink
На място, имах в предвид, да провериш или по телефона. Peace

# 12
  • Мнения: 83
Има ги в аптеката на Красно село, тази която е след Фантастико. Преди малко бях там, за да проверя  Peace

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Аха, благодаря.
Има ги в аптеката на Красно село, тази която е след Фантастико. Преди малко бях там, за да проверя  Peace

Благодаря. Дано да го има до събота че тогава ще мога да отида.

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря на всички за отзивчивостта. Намерих крема и съм много радостна.
Специални благодарности на migurche. Точно от тази аптека го купих днес.
Имат и промоцията на ФДТ age renew на max factor с подарък пудра. Ако някой се интересува.

Общи условия

Активация на акаунт