DR.DIMITROV

  • 4 907
  • 6
  •   1
Отговори
Вече съм в 35г.с и съм решила да раждам в Шейново.Споменавате за др.Димитров-за Тодор Димитров ли става дума?Аз се срещнах с него-с Тодор Димитров и вече имаме уговорка,но ми се иска да чуя и нещо повее за него .Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 647
Няма да сгрешиш, ако раждаш при него! Страхотен доктор, страхотен човек!!! Grinning  Grinning  Grinning  За него мога да ти кажа само хубави неща!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
az sushto rajdah pri sushtiq doktor v Sheinovo i nqmam dumi da opisha , kolko e vnimatelen i dobur v profesiqta si i ako sluchaino prochete tova nishto che nqma da se seti koq sum iskam da mu izkaja nai-dulboki i iskrenni blagodarnosti za tova che e takuv dobur chovek i lekar.
naistina nqma da sgreshish s izbora si da rodish pri nego!!!!!!!

# 3
И аз съм с две ръце за!
Няма да сгрешите. Страхотен е. Млад, амбициозен, разбира си от работата.

Аз и за втората бременност сега пак към него съм се ориентирала. Страшно успокояващо ми действа.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
Strahoten e , zashto ne mu kajesh za tozi forum , i che vsichki smqtame che e mnogo seriozen i dobur , chovek i lekar!!! naistina!
p.s. kogato reshime da imame i vtoro detence mislq da se oburna pak kum nego!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
моя приятелка ражда при него.И тя като другите се е прехласнала по него.Аз ли4но раждах при друг екип и не го познавам, но и аз съм 4увала само хубави неща за него.Успех!

# 6
  • Мнения: 61
Цитат на: BOJANA
Вече съм в 35г.с и съм решила да раждам в Шейново.Споменавате за др.Димитров-за Тодор Димитров ли става дума?Аз се срещнах с него-с Тодор Димитров и вече имаме уговорка,но ми се иска да чуя и нещо повее за него .Благодаря предварително!


И аз съм се ориентирала за него. Срещнахме се преди месец и се разбрахме като дойде момента (аз съм все още в 28 г.с.) да се видим за финално уточнение. Направими впечатление нещо, което искам да споделя с всички във форума. На въпросът ми "Колко" получих следния отговор: Има една такса от 300 лв, която се плаща на болницата. извън нея каквото прецениш за мен. Без по никакъв начин да ми намеква за нещо конкретно. Да, ви кажа честно това ми направи много силно впечатление! Значи човека работи заради самата професия, а не за подкупите !!!! И аз само добри неща чувам за него. Сестра ми роди преди 4 години при него - без предварителна уговорка и всъщност тя ми го препоръча. И аз попитах едно майче от дир-а и тя подтвърди казаното от всички вас.
Ами стискаме ти палци и хайде скоро да се похвалиш с едно хубаво бебче! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт