Ректорагия (кръв в изпражненията) - причини?

  • 2 962
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 555
Здравейте, аз съм съпругът на Карина, току що се връщам от Пирогов, където приеха бебка (тя е на 21 дена) за да я наблюдават, след като забелязахме кръв в изпражненията ("ректорагия" в болничния лист).

Все още чакаме подробен преглед и докторско мнение, но както разбрахме (неофициално) една от възможните причини можела да бъде формулата, с която я храним (Фризолак). Ние сме на смесено хранене от шише, даваме кърма, даваме и Фризолак.

Моля някой да сподели имал ли е подобен проблем и какви са били причините при него. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 539
Доколкото знам кръв в изпражненията е сигурен симптом при непоносимост към млякото. Нищо чудно това да е, щом е хранено смесено.  Споко, дано скоро се оправи бебчето.

# 2
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да, и аз знам за непоносимост към млякото.Стискам палци и бързо да се оправи бебка!
На мама Карина кураж и сили  bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 907
При синът ми имаше, когато беше на около 1г., но при него беше по - скоро вирус, понеже беше на едно и също АМ от много време, а имаше и температура също. Иначе знам, че е признак на алергия / непоносимост към храна. Дано бързо се оправи бебе и кураж на мама и тати  Hug .

Общи условия

Активация на акаунт