Загубих си времето с този/ тая

  • 2 794
  • 34
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Фраза, която доста често повтаряме, когато говорим за миналите ни връзки. И аз съм го казвала за моят бивш, но не със злоба и не за всички години от връзката ни, а за последните няколко, когато беше ясно, че бъдещето ни няма да е заедно.

Случайно разбрах, че моят бивш се е изказал с голяма злоба за всички години, в които сме били заедно, че  е било загуба на време. Стана ми криво. Заради хубавите моменти. И може би, че за пореден път се оказва неблагодарник за всичко, което правех за него ( такова инвестиране в една връзка: финансово и емоционално, малко жени правят), а той определя нещата, като загуба на време. 

И се замислих. Винаги ли и защо казваме: " загуба на време"? Заради факта, че тази връзка е нямала бъдеще или това е по- лесен начин да сложим точка на миналото? Или..... 

# 1
  • Мнения: 4 473
Нямам връзка, която бих определила като изгубено време. От всяка една съм почерпила опит, къде повече - къде по-малко щастие и любов, разочарование и болка.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм използвала този израз никога.
Може би бившият ти не го мисли наистина.

# 3
  • Мнения: 867
Нямам връзка, която бих определила като изгубено време. От всяка една съм почерпила опит, къде повече - къде по-малко щастие и любов, разочарование и болка.


Да и аз.

Според мен би го казал човек който се надява да създаде семейство и когато не се получи съжалява за изтелкото време.

# 4
  • Мнения: 1 559
Аз не съжелявам за нищо Naughty,което съм направила Mr. Green,и не мисля ,че съм си изгубила времето с някой,въпреки,че имам 2 доста неподходящи връзки зад гърбът си Rolling Eyes..просто не гледам в миналото Naughty.Винаги си казвам,поживях си здраво Joy,направих хиляда и една глупости hahaha,опитах от всичко bowuu..и сега вече съм готова да се отдам на семейството си. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Wink

# 5
  • Мнения: 43
Не се довервай на хората, може би бившият ти не го е казал, или може би думите му са предадени на правилно.
Не бива да се натъжаваш от такива неща.

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
О, не се натъжавам...Стана ми само тъпо. Със сигурност го е казал: имам верен източник.  Wink

# 7
  • Мнения: 43
В такъв случай по-добре че сте се разделили.

# 8
  • Мнения: 3 153
О, определено имам връзка и то една от най-дългите, от която извлякох като че ли само негативи! Лошото беше, че се случи в такъв момент от живота ми, че беше решаващо това какъв човек стои до мен. Обърна много неща и промени други, които нямаше да се случат, ако до себе си имах правилния човек...... Нооо, какво да се прави-махваш с ръка, казваш "Здраве да е!"  и продължаваш напред!
Иначе за другите си връзки си спомням с усмивка и приятно чувство Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 197
Такова изказване не говори добре за него. Значи си постъпила напълно правилно, когато сте се разделили.
Във всяка връзка има хубави и лоши моменти. Не може да се каже, че е била загуба на опит. Това е опит, който е безценен. Аз лично не съжалявам за нито една връзка, която съм имала. Даже и за безперспективните и свързаните с много компромиси. Доволна съм от живота си и не съжалявам за времето "загубено" в предишни връзки.

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами то ако ставаше от първия срешнат да създам семейство,тогава всички трябваше да са женени от 14-15години Laughing.Естествено,че си казвам че съм си загубила времето,но не в буквалния смисъл Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 2 826
по темата: нямам връзка, която да кажа, че е била загуба на време  Simple Smile

в контекста на темата: израза "загуба на време" използвам само в случай, когато напразно обяснявам нещо на някой, а той не чува  Rolling Eyes

# 12
Такова изказване не говори добре за него. Значи си постъпила напълно правилно, когато сте се разделили.
Във всяка връзка има хубави и лоши моменти. Не може да се каже, че е била загуба на опит. Това е опит, който е безценен. Аз лично не съжалявам за нито една връзка, която съм имала. Даже и за безперспективните и свързаните с много компромиси. Доволна съм от живота си и не съжалявам за времето "загубено" в предишни връзки.
Фраза, която доста често повтаряме, когато говорим за миналите ни връзки. И аз съм го казвала за моят бивш, но не със злоба и не за всички години от връзката ни, а за последните няколко, когато беше ясно, че бъдещето ни няма да е заедно.
...
Thinking
Бото, на кого какво обясняваш?
Точно заради подчертаното от мен досега не се включвах в темата...

# 13
  • Мнения: 2 908
Аз определено смятам,че съм си изгубила времето с бившият ми-много влагах в него-а той нищо .Накрая останах огорчена много.Цяла година и половина.... Sad

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не съм имала толкова "загубена връзка", даже авантюрите са ми дошли като знаци на съдбата!

Общи условия

Активация на акаунт