Madecassol против белези... пробвали ли сте?

  • 21 370
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
И по-специално става въпрос за червени петънца от акне? Не е ли силно за такова дребно нещо?
Вие използвали ли сте го? Помага ли? Колко струва?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Използвала съм го преди години за белези от изгаряния. Единият беше малък, но другитя беше огромен по целия прасец - това лекарство ме спаси, няма и следа. За съжаление вече не се внася в България. Ти къде си го видяла, много ми трябва за белега от секциото, но уви Sad В Германия, Австрия и Сърбия също го няма - проверила съм.

# 2
  • Мнения: 624
Доколкото зная е за релефни белези,както и Контратубекса,след време поизглаждат релефа.

# 3
И аз се интересувам от нещо, което да ми заличи червените петна от акне (те не са релефни, обаче с месеци си стоят кърваво червени  Cry) Един път ми казаха да пробвам с повърхностен химически пилинг, обаче някак си не искам да се подлагам на такава агресивна процедура; казаха ми и за лазер, обаче из интернет не мога да намеря нико друго, освен че заличава спукани капиляри   newsm78

Някой да знае решение?  Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Как да не се внася ?
Аз си го купих преди 2-3 месеца за 6-7 лв. Във всяка аптека има.
Мажа си 30 см. белег и наистина помага  Peace за разлика от Контратубекса от който получих алергия ooooh!

# 5
  • Мнения: 377
Използвала съм го преди години за белези от изгаряния. Единият беше малък, но другитя беше огромен по целия прасец - това лекарство ме спаси, няма и следа. За съжаление вече не се внася в България. Ти къде си го видяла, много ми трябва за белега от секциото, но уви Sad В Германия, Австрия и Сърбия също го няма - проверила съм.

Пробвай със зерадерм. Скъп и мнооого ефикасен.
Извинявам се, че не е точно по темата.

Tony_in_love потърси съвет от дерматолог. Не експериментирай с лицето си.

# 6
  • Мнения: 1 100
Как да не се внася ?
Аз си го купих преди 2-3 месеца за 6-7 лв. Във всяка аптека има.
Точно във Варна на 100 места питах и все ме гледаха като извънземна - как така не зная, че отдавна не се внася?! Shocked
Би ли казала в коя аптека може да се намери?

# 7
  • Мнения: 2 700
За червени петна не знам как действа, но съм го ползвала при белези от варицела. Действа безупречно.

# 8
  • Мнения: 1 885
Благодаря ви!  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 718
Ползвах го за белега от секциото - няма ефект  Confused
Внася се в БГ Peace

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И при мен нямаше ефект при белег от изгаряне и шевове на ръката  Tired

# 11
  • Варна
  • Мнения: 956
Как да не се внася ?
Аз си го купих преди 2-3 месеца за 6-7 лв. Във всяка аптека има.
Точно във Варна на 100 места питах и все ме гледаха като извънземна - как така не зная, че отдавна не се внася?! Shocked
Би ли казала в коя аптека може да се намери?

Купих го от една аптека на ул. Пирин близо до кръстовището на Окр. болница  Peace
Цената му е точно 6.91 лв.

# 12
  • Мнения: 436
Ползвала съм го преди 5 години (брей че отдавна  Whistling) за белега от секциото.
Не мога да кажа със сигурност дали от мазането (защото не бях много редовна), или просто от изминалото време, но днес белега почти не личи!
Има само един участък, в който се наложило докторът да "поприщъпне" повечко при шиенето (защото главата на юнака се оказала по-голяма от направения разрез, та малко се сцепило настрани), където се личи.

# 13
  • Мнения: 235
 Ползвах го за белег от изгаряне на крака- бях се лепнала на една тръба с горещ въздух на работа - мазах се продължително и настоятелно. Има ефект. Не смятам , че е нужно да ходиш на дерматолог- има го на аптеките и струва по малко от 10 лв. Но  упътването на лекарството го пишеше само на френски,  това го помня.

# 14
  • София
  • Мнения: 191
Не става да заличи белег от секцио - фармацевт ми е казвал.
Пробвала съм контрактубекс за тази цел - също няма подобен ефект.
Тези двата просто са за повърхностни белези.

Общи условия

Активация на акаунт