Козметика "Билка"

  • 42 722
  • 205
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 730
Момичета,
искам да помоля за отзиви за козметиката "Билка".
Обсъждали сме серията с Мавруд, но там май не се каза кой знае какво.
Аз сега питам и за другите им неща - който е ползвал, чувал...

Аз се чудя за ето това:
http://www.krasnaya-bg.com/bilka_6.htm

Звучи добре  newsm78...

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 10:39 от watershadow

# 1
  • Мнения: 35 891
кремът е една идея по-лек от гроздовия, също е много силно ароматизиран, но миризмата му не е толкова трайна - това е впечатление от едно мазане, защото вчера си го купих; цена - около 4.50 лв.
определено ще пробвам и душ-гела, а защо не и лосиона за тяло

пп Става дума за серията с пъпеш и краставица 100% AQUA NATURA

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 10:26 от bubanka

# 2
  • Мнения: 1 731
Крема си купих преди 2 дни .С екстракт от грозде Мавруд ,така пише на кутийката .Цената си е 4,50 както писа bubanka.Сякаш ми изчисти петната ,незнам може и да ми се струва ,но е страшно ароматен .То от 2 дни няма кой знае какво да разбера ,ще продължавам  и тогава ще пробвам другите неща.А и шампоана бях взела ,обаче не мие добре ,поне моята коса не си личи че е измита. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 940
Само антицелулитния гел съм ползвала и съм доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 10 651
Сякаш ми изчисти петната ,незнам може и да ми се струва ,но е страшно ароматен .
По принцип гроздето има много добро действие за премахване на лунички и пигментни петна  Grinning
Ползвала съм крема на Клинианс с екстракт от грозде и бях много доволна от ефекта. Сега ще взема да пробвам това кремче с Мавруд  Peace

# 5
  • Мнения: 144
Купих си крема за около очите и устните и крема с краставица и пъпеш. На мен лично кремовете изобщо не ми влияят добре и ми щипят на очите ужасно. Купих си душ гела - нищо съществено.

# 6
  • Мнения: 3 459
А знаете ли при мазна кожа тоя крем с гроздето дали ще даде някакъв ефект  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 730
Някое от момичетата беше писало, че бил доста тежък, та не знам.
По принцип тези с гроздето май са мазнички. Аз съм ползвала един Л'ореал - беше като за майка ми, а тя е на 60 години жена.
Пробвай си най-добре, де

# 8
  • Мнения: 436
Купих доста неща на Билка:
- интимен сапун - с млечна киселина, невен и лайка - много съм доволна, измива добре, не се пеняви прекалено, усещането е свежо и приятно;
- шампоан за нормална коса - не е лош засега (като за 2-3 измивания)
- крем за ръце със смрадлика и горска теменуга - много приятен аромат, попива бързо, засега съм доволна от него
- крем за около очи и устни с мавруд - много приятен, лек, аромата е страхотен
- подхранващ крем за лице с мавруд - също съм доволна, ухае приятно и недълготрайно, за студените сутрини се чувствам добре с него
- паста за зъби антикариесна и антипародонтозна - не е лоша, но някак не е достатъчно плътна за моя вкус  Crazy

Само да поясня - кожата ми е нормална/смесена, през студените месеци става суха и лющеща се. Засега се чувствам добре с тези кремчета.  Peace

# 9
  • Мнения: 4 496
Ползвала съм модулатора на Билка,много съм доволна.А скоро си взех шампоан за изтощена коса и тоник за лице - с краставица и пъпеш,които също ми харесват! Flutter

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 17:29 от красим

# 10
  • Мнения: 5 593
Ползвам антицелулитния гел на Билка и съм доволна от него.И още  водата за изплакване на уста е страхотна,лекува и афти.

# 11
  • Мнения: 117
Аз си купих скоро крема за лице с пъпеш и краставица - и да, добър е. Не е мазен и тежък, кожата ми е ок с него и ухае прекрасно

# 12
  • София
  • Мнения: 570
Аз вчера си взех гелчето за измиване на лицето и крема за лице - и двата продукта са от серията с пъпеш и краставица. След първото ползване ми харесаха.

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз съм много доволна от крема за ръце "Билка".

Стари кучета са те на пазара, с опит!

# 14
  • Мнения: 171
Много съм доволна от пастата за зъби и крема за тяло  Peace
Предполагам, че и другите им продукти са добри   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт